Zamów Kartę Kibica i kup jako pierwszy bilet na mecz Polska – Grecja!

Tylko dla posiadaczy Karty Kibica, rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na towarzyski mecz Polska – Grecja. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca br. na Stadionie PGE Arena w Gdańsku.

Karta Kibica to wspólny projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej i Alior Banku przygotowany z myślą o najwierniejszych fanach Reprezentacji Polski. Jedną z korzyści związanych z posiadaniem Karty Kibica jest pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze biało-czerwonych. Trwająca obecnie przedsprzedaż biletów na mecz Polska-Grecja potrwa do 20 maja br.

Aby zamówić Kartę Kibica, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie www.laczynaspilka.pl, a następnie wnieść jednorazową opłatę w wysokości 25 zł. Kwota ta zostanie zwrócona w postaci rabatu przy zakupie pierwszego biletu na mecz Reprezentacji. Następnie należy poczekać na informację, że Karta jest gotowa i odebrać ją w jednej spośród 800 placówek Alior Banku zlokalizowanych na terenie całego kraju (lista oddziałów).

Proces wyrobienia Karty może trwać ok. 7 dni roboczych, dlatego wniosek warto złożyć jak najszybciej.

Karta Kibica posiada ponadto szereg innych zalet:

  • stanowi identyfikator fana Reprezentacji, umożliwiający weryfikację tożsamości,
  • zapewnia zniżkę w wysokości 25 złotych na zakup pierwszego biletu na mecz Reprezentacji (zwrot opłaty za wydanie karty),
  • umożliwia zakup biletu na mecz Reprezentacji w przedsprzedaży,
  • daje dostęp do rabatów w internetowym Sklepie Kibica na portalu www.laczynaspilka.pl,
  • łączy w sobie funkcje biletu na mecz na wybranych stadiona oraz karty płatniczej typu prepaid.

Więcej informacji o nowej Karcie Kibica oraz lista FAQ na www.laczynaspilka.pl

żródło: Alior Bank