Zapisy na akcje Enter Air S.A. w Biurze Maklerskim Alior Banku

Biuro Maklerskie Alior Banku przyjmuje zapisy na akcje w ramach oferty publicznej spółki Enter Air S.A. do końca czerwca. Przydział akcji największej polskiej prywatnej linii lotniczej planowany jest na 7 lipca 2015 r. 

Spółka Enter Air S.A. jest liderem rynku przewozów czarterowych w Polsce. Celem emisyjnym oferty jest planowany zakup 6 nowych samolotów, w tym 2 samolotów Boeing 737-800 oraz 4 samolotów Boeing 737-8 MAX, które zastąpią część dotychczas użytkowanych maszyn.

Biuro Maklerskie Alior Banku przyjmuje zapisy na akcje spółki do 30 czerwca br. Inwestorzy indywidualni mogą złożyć dowolną liczbą zapisów opiewających na nie mniej niż 10 i nie więcej niż 1 000 000 akcji oferowanych. Cena sprzedaży została ustalona na poziomie 19 zł za akcję.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów zainteresowanych walorami spółki Enter Air S.A., którzy nie są klientami Banku, Biuro Maklerskie oferuje bezpłatne założenie i prowadzenie rachunku brokerskiego oraz złożenie zapisu na akcje całkowicie online bez konieczności wizyty w oddziale. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić wniosek internetowy, zaakceptować umowę oraz zapis realizując przelew z innego banku. Następnie w ciągu 24 godzin inwestor otrzyma potwierdzenie wykonanych operacji.

Dotychczasowi klienci Biura Maklerskiego Alior Banku mogą w wygodny sposób dokonać zapisu na akcje spółki za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej. Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą dokonać zapisu na akcje również w oddziałach Alior Banku. Bez względu na wybrany kanał, prowizja za zapis wynosi jedynie 0,29%.

Szczegóły dotyczące zapisów na akcje w ramach oferty publicznej spółki Enter Air S.A. są dostępne na stronie: http://www.aliorbank.pl/pl/biuro_maklerskie/uslugi_biura/oferty_rynku_pierwotnego

źródło: Alior Bank