Zaplanuj wakacje z mBankiem

67 proc. badanych klientów mBanku spędziło ubiegłoroczny urlop za granicą. Co trzeci z nich wybiera się w podróż także podczas długich weekendów. Bank przygotował dla nich pakiet korzyści, który ułatwi organizację wyjazdów. Tania waluta, specjalne oferty w mOkazjach oraz wskazówki przydatne podczas podróży – to jego główne elementy.

Pakiet jest dostępny po włączeniu usługi wielowalutowej w okresie od czerwca do końca września. W ramach promocji bank oferuje klientom:
  • obniżenie prowizji za przewalutowanie z usługą wielowalutową z 3,5 proc. do 0,5 proc;
  • nawet 4 proc. zwrotu za płatności kartą z logo mBanku za granicą. Maksymalna wartość moneybacka to 160 zł;
  • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie;
  • 15 proc. zniżkę na ubezpieczenie turystyczne (z aktywną usługą wielowalutową zniżka nalicza się automatycznie);
  • specjalne mOkazje np. zniżka 10 proc. na RentalCars.com, zniżka 6 proc. na eSky.pl oraz 4 proc. na Booking.com
mBank podpowiada też jak w ogóle uniknąć opłaty za przewalutowanie. Jeśli klient założy i zasili rachunek walutowy, z usługą wielowalutową może płacić kartą do konta bez prowizji. W zeszłym roku aż 71 proc. transakcji było zrealizowanych przez klientów właśnie w takim scenariuszu.

Przydatne wskazówki, nie tylko na wakacje

Ale pakiet to nie tylko atrakcyjne warunki korzystania z usług mBanku. Na stronie akcji, która dostępna jest przez cały rok, bank podpowiada też jak dobrze przygotować się do wyjazdu (e-dokumenty, ubezpieczenie), jak uniknąć niepotrzebnych opłat (np. DCC, surchage) oraz co zrobić, gdy ktoś nas oszuka na wakacjach (tymczasowa blokada karty, chargeback, szybka zmiana limitów, jak najszybciej połączyć się z bankiem).
ŹRÓDŁOmBank