Filmy i programy Red Bull TV do obejrzenia w MagentaTV od T-Mobile. Te historie dodadzą Ci skrzydeł!

Chcesz się przekonać, jak wyglądały kulisy słynnego zjazdu Andrzeja Bargiela z najniebezpieczniejszej góry świata – K2? A może zainspiruje Cię historyczny skok ze stratosfery Felixa Baumgartnera? Możesz odkrywać nowe horyzonty na różne sposoby, bo w MagentaTV będziesz mieć aż 28 nowych inspiracji! Właśnie tyle pozycji dokumentalnych od Red Bull TV trafi bowiem do kolekcji T-Mobile. Przekonaj się, że nawet niebo nie jest limitem!
Niezwykłe podróże, wyczyny sportowe i loty zapierające dech w piersiach – to wszystko możesz poczuć w jednej chwili. Wystarczy, że uruchomisz MagentaTV, na której stopniowo będą pojawiać się niezwykłe materiały od Red Bull TV. Miłośnicy wrażeń już teraz mogą zobaczyć najnowszy dokument o lądowaniu Łukasza Czepieli samolotem na szczycie wieżowca w Dubaju. Rok po tym niezwykłym wyczynie polskiego pilota dokument o przygotowaniach do tego projektu można obejrzeć na platformie.

Do tego klienci MagentaTV już teraz znajdą tam takie propozycje jak: Shaping Jordy Smith, 360 Ascent, K2 The Impossible Descent czy serial Pushing Progression.

W najbliższych dniach udostępnimy również m.in.:  Flying Between Giants, kolejne odcinki Pushing Progression, The History Of the Pit Stop, Space Jumps – Red Bull Stratos, Dive Into Guatemala, The Last Ascent: Will Gadd’s Return to Kilimanjaro, Polish Official Skatepark Review czy Maciej Jankowski: Jazda W Kółko.

Co ważne, dostęp do nowej kolekcji VOD od Red Bull TV będą mieli wszyscy klienci posiadających usługę MagentaTV.

Red Bull MOBILE powered by T-Mobile
Nowa oferta VOD to kolejny etap współpracy T-Mobile z marką Red Bull. To właśnie T-Mobile od września 2023 r. napędza sieć Red Bull MOBILE, udostępniając subskrypcyjną ofertę bez zobowiązań z nielimitowanym internetem na pół roku. Jakość tej sieci użytkownicy mogą poczuć na własnej skórze dzięki technologii 5G Bardziej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Na tej stronie zamieściliśmy informacje dotyczące oferty MagentaTV: Magenta Dom – Telewizja | T-Mobile.

ŹRÓDŁOT-Mobile