HBO GO w Plusie

Plus jako pierwszy operator mobilny w Polsce umożliwia swoim klientom zakup dostępu do serwisu HBO GO z abonamentem za telefon komórkowy z Internetem lub abonamentem Internetu LTE. Na start oferuje możliwość korzystania z usługi przez dwa miesiące w prezencie. Nowa usługa jest dostępna już od 3 września!

Czym jest HBO GO?

HBO GO jest cenionym przez widzów na całym świecie serwisem online, w którym za miesięczną opłatą widzowie mogą oglądać hity filmowe i kultowe seriale na różnych platformach sprzętowych: PC, tablet, smartfon, Smart TV, dekoder. Dodatkowo w HBO GO można oglądać główny kanał HBO  za pośrednictwem wideo streamingu (HBO Live). Od innych serwisów online HBO GO odróżnia jakość oferowanego kontentu, na który składają się:

  • pełne sezony kultowych seriali produkcji HBO np. Gra o tron, Rodzina Soprano, Seks w wielkim mieście, Zakazane imperium, Detektyw
  • polskie produkcje HBO np. Wataha, Bez tajemnic, a wkrótce nowy serial Pakt
  • najnowsze hity filmowe największych hollywoodzkich wytwórni
  • starannie dobierane produkcje europejskie i światowe, w tym tytuły wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych
  • poruszające dokumenty

W sumie za pośrednictwem strony www.hbogo.pl lub aplikacji mobilnej użytkownicy uzyskują dostęp do ponad 2000 godzin najwyższej klasy rozrywki filmowej, z której mogą korzystać przez Internet, gdzie chcą i kiedy chcą, na wybranym przez siebie urządzeniu.

HBO GO w Plusie – nowe możliwości

Plus jako pierwszy operator mobilny umożliwia swoim klientom korzystanie z HBO GO. Do tej pory HBO GO można było zakupić wraz z pakietem telewizyjnym lub internetowym u dostawcy telewizji lub Internetu.

Teraz w Plusie 2 miesiące HBO GO w prezencie

Klienci Plusa, którzy od 3 września podpiszą nową umowę lub przedłużą umowę w ofertach JA+ Abonament lub JA+ Internet LTE z abonamentem za min. 49,99 zł uzyskują możliwość korzystania z serwisu HBO GO przez dwa miesiące w prezencie. Po tym okresie mogą zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać za dodatkową opłatą.

Z serwisu HBO GO jako usługi dodatkowej mogą również skorzystać klienci Plusa będący w trakcie abonamentu na usługę głosową z Internetem lub Internet.

Standardowa cena usługi HBO GO w Plusie to 30 zł miesięcznie, natomiast cena w promocjach to 20 zł miesięcznie.

Wszyscy, którzy zakupią HBO GO do końca roku będą mogli korzystać z nielimitowanej transmisji danych do strony internetowej lub aplikacji serwisu. Dzięki temu podczas oglądania materiałów nie będą zużywać pakietów internetowych ani ponosić dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z tego serwisu. Z usługi można korzystać łącząc się także za pośrednictwem dowolnego łącza internetowego np. WiFi.

Jak skorzystać z HBO GO w Plusie?

Aby aktywować usługę wystarczy wysłać SMS-a ze swojego numeru w Plusie pod bezpłatny numer 8038 o treści AKT HBOGO. Następnie, po potwierdzeniu zgody na warunki dostępu do serwisu, Klient otrzymuje SMS z kodem umożliwiającym rejestrację na www.hbogo.pl lub w aplikacji HBO GO pobranej na swój smartfon albo tablet.

Aktywacji można też dokonać łącząc się z sieci Plus ze stroną www.plus.pl/hbogo i podając adres e-mail. Wówczas kod umożliwiający rejestrację wysyłany jest na adres e-mail. Dzięki temu Klienci Plus Internetu będą mogli w łatwiejszy sposób włączyć usługę.

Po założeniu konta w serwisie HBO GO klienci uzyskują dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali oraz do kanału HBO HD. Każdy może do serwisu podpiąć do czterech urządzeń w ramach tej samej lub różnych platform sprzętowych (smartfon, tablet, PC, smart TV, dekoder), z możliwością jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach.

Plus – najlepsze wideo w Internecie

Wraz z włączeniem do swojej oferty HBO GO Plus udostępnia teraz swoim klientom najbardziej zróżnicowaną ofertę wideo na rynku.

Na promocyjnych zasadach klienci operatora mogą korzystać z Telewizji Internetowej IPLA i oglądać blisko 40 różnorodnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu. Są to między innymi kanały sportowe z transmisjami atrakcyjnych wydarzeń sportowych np. rozgrywek siatkarskich, meczy eliminacji UEFA Euro 2016, Formuły 1, spotkań Bundesligii, turniejów tenisowego Wielkiego Szlema czy największych wyścigów kolarskich. IPLA to także duży wybór filmów, bogata biblioteka bajek dla dzieci, najpopularniejsze audycje z kanałów Polsatu, wiadomości, programy przyrodnicze i naukowe.

Teraz dzięki HBO GO klienci Plusa mogą oglądać także najnowsze filmy i kultowe seriale. Wszystko to jest dostępne, tak jak lubią i tam, gdzie mają na to ochotę.

Mistrzowska kampania reklamowa wspiera HBO GO w Plusie

Ofertę HBO GO w sieci Plus wspierać będzie startująca 3 września kampania reklamowa z udziałem polskiej reprezentacji siatkarskiej mężczyzn, a jej twarzą jest trener naszej kadry Stephane Antiga.

To kolejna z nowych kampanii przygotowana przez agencję Scholz&Friends. Reżyserem spotu jest Bartosz Prokopowicz, a autorami scenariusza Weronika Zielińska i Agnieszka Niska-Wójcik. Za produkcję odpowiada Ryszard Kłosowski i TFP, a postprodukcję powierzono Rio de Post. Kampanie została zaplanowana przez Media Direction i będzie miała miejsce w stacjach telewizyjnych i radiowych, prasie, Internecie oraz na nośnikach zewnętrznych.

źródło: Polkomtel