JA+ LTE i JA+ Internet na Kartę Plus wprowadza nowe oferty Internetu

Nowe taryfy internetowe JA+ LTE to olbrzymie podstawowe pakiety danych i jak zwykle w Plusie nowoczesne sprzęty obsługujące technologię LTE. Nowa oferta prepaid, czyli JA+ Internet na Kartę to duże pakiety danych na start, premie za doładowania po zasileniu konta, nawet 36 GB do wykorzystania i rok ważności konta po doładowaniu za 150 zł.

Internet LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie, to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje aż 90% mieszkańców Polski. To także jedyna oferta LTE pozwalająca na pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s.

 

Oferta na abonament: JA + LTE

Nowa oferta JA+ LTE wchodzi w życie od wtorku 19 maja. Będzie dostępna przy podpisaniu na 24 miesiące umowy zarówno w wersji ze sprzętem, jak i w wersji tylko SIM.

 1. JA+ LTE to duże pakiety podstawowe od 15 GB aż do 100 GB do wykorzystania we wszystkich technologiach.
 2. Do wyboru jest po pięć abonamentów (umowa 24 miesiące) ze sprzętem i w ofercie „Tylko SIM”.
 3. W ofercie smartDOM abonament miesięczny jest już od 35 zł ze sprzętem i od 25 zł w „Tylko SIM” z pakietem podstawowym 25 GB,
 4. W ofercie „Tylko SIM” abonamenty są tańsze o 10 zł.
 5. Usługa dodatkowa „LTE Bez Końca” za 10 zł miesięcznie, dzięki której można z maksymalną prędkością do 2 Mb/s nadal korzystać z Internetu LTE nawet po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych.
 6. W taryfach od JA+ LTE 25 GB dostępny jest nowy, olbrzymi pakiet nocny – aż 200 GB w godzinach 1.00-8.00, za 2,90 zł miesięcznie.
 7. Przez dwa miesiące w cenie abonamentu dostępne są trzy pakiety największej telewizji internetowej IPLA: IPLA Wiedza News Rozrywka, IPLA Dzieci, IPLA Filmy i Seriale.
 8. W każdej taryfie jest możliwość skorzystania z pakietu usług Ochrona Internetu i Plus Chmura 5 GB – przez pierwszy miesiąc za darmo, później 9 zł miesięcznie.
 9. W nowych taryfach można testować usługę LTE przez 7 dni.

 

Nowa oferta: JA+ Internet na Kartę

Również od 19 maja jest dostępna w Plusie nowa internetowa oferta prepaid JA+ Internet na Kartę.

 1. JA+ Internet na Kartę to dwa wygodne startery: 5 GB za 5 zł i 15 GB za 15 zł.
 2. Dodatkowe premie (1 GB) za doładowanie dla stałych klientów.
 3. Rok ważności konta po doładowaniu za 150 zł.
 4. Olbrzymi pakiet nocny 200 GB w godzinach 1.00-8.00, za 10 zł na 30 dni.
 5. Ochrona Internetu za 4,99 zł miesięcznie.

Nowa oferta na abonament JA+ LTE to idealna oferta Internetu mobilnego, która z powodzeniem pełni również rolę Internetu domowego. Dla osób, które szukają oferty bez comiesięcznych rachunków idealnym rozwiązaniem jest nowa promocja JA+ Internet na Kartę.

LTE w Plusie pozwala na komfortowe i superszybkie korzystanie z Internetu: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, bezproblemowe korzystanie z aplikacji, gier, chatów, komfortowe oglądanie filmów, bez buforowania i zakłóceń.

źródło: Plus