JA+ Mistrzowskie LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością!

Plus wprowadza kolejną mistrzowską ofertę! To Internet LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością! Nowa oferta to jeszcze większe podstawowe pakiety danych i jak zwykle w Plusie nowoczesne sprzęty obsługujące technologię LTE. Nowa oferta „JA+ POWER LTE 2.0” wchodzi w życie od czwartku 3 września i będzie dostępna zarówno w wersji ze sprzętem, jak i w tylko SIM, a dodatkowo także specjalna promocja dla studentów i wykładowców akademickich oraz mistrzowski zestaw szkolny – router LTE, laptop, tablet LTE – za 0 zł na start.

p1

Nowa oferta „JA+ POWER LTE 2.0”, to:

 • Do wyboru cztery abonamenty! Są to: 39,99 zł; 59,99 zł; 79,99 zł oraz 99,99 zł.
 • W ofercie „Tylko SIM” abonamenty są tańsze o 10 zł!
 • Aż 6 miesięcy za 0 zł! Klienci innych operatorów przenoszący się do sieci Plus otrzymują usługę Internetu przez pół roku za darmo.
 • LTE bez limitu danych i to z maksymalną dostępną prędkością! Usługa ta jest dostępna w cenie abonamentu już od 49,99 zł i można dzięki niej korzystać z Internetu LTE nawet po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych.
 • Powiększone zostały podstawowe pakiety danych! W każdym abonamencie podniesiony został podstawowy pakiet GB i teraz jest to odpowiednio: 20, 40, 70 i 90 GB, z których można korzystać w każdej technologii (LTE/ HSPA) dostępu do Internetu.
 • W najniższym abonamencie za 39,99 zł z pakietem podstawowym 20 GB zł miesięcznie dostępna jest usługa dodatkowa „LTE Bez Limitu Danych”! Po wykorzystaniu pakietu podstawowego za 10 zł miesięcznie można nadal korzystać z Internetu LTE z maksymalną prędkością do 5 Mb/s.
 • W ofercie smartDOM abonament miesięczny może być tańszy o 24,99 zł! W ofercie ze sprzętem można mieć Internet LTE od Plusa już od 35 zł i od 25 zł w opcji „Tylko SIM” z pakietem podstawowym 40 GB.
 • Nadal dostępny jest olbrzymi pakiet nocny! W taryfach od 59,99 zł ze sprzętem i 49,99 zł w wersji „Tylko SIM” dostępny jest w godzinach 1.00-8.00 pakiet nocny 200 GB, za 2,90 zł miesięcznie.
 • Pakiety największej telewizji internetowej IPLA! W taryfach od 59,99 zł ze sprzętem i 49,99 zł w wersji „Tylko SIM” przez dwa miesiące w cenie abonamentu dostępne są trzy pakiety tematyczne największej telewizji internetowej IPLA. Później ich koszt to 10 zł miesięcznie, przy czym klienci najwyższego abonamentu otrzymują wszystkie trzy pakiety, a klienci niższych abonamentów jeden, przez siebie wybrany, który mogą raz w miesiącu zmienić.
 • Bezpieczny Internet czyli Ochrona Internetu i Plus Chmura 5 GB! W każdej taryfie można możliwość skorzystania z zaawansowanego pakietu antywirusowego chroniącego komputer oraz urządzenia mobilne (3 licencje na 3 wybrane urządzenia) oraz z podręcznej i bezpiecznej przestrzeni dyskowej „w chmurze” do przechowywania zdjęć, muzyki, filmów oraz innych plików. Usługa przez pierwszy miesiąc jest za darmo, później kosztuje 9 zł miesięcznie.
 • Dodatkowe bonusy za zakupy w e-sklepie Plusa! Klienci, którzy podpiszą umowę przez sklep internetowy otrzymują dodatkowe 10 GB miesięcznie do każdego abonamentu oraz 3 miesiące darmowego abonamentu.
 • To także mistrzowski zestaw szkolny za 0 zł na start! Na zestaw ten składają się router LTE Huawei B315 oraz laptop HP 250 G3 15” i tablet LTE Huawei MediaPad T1, 8”, a miesięczna łączna opłata w ramach programu smartDOM to 90 zł przez 24 miesiące, a przez kolejne 24 miesiące 65 zł .

W ramach nowych taryf Internetu Plusa dostępna jest także specjalna oferta dla studentów i nauczycieli akademickich:

 • Abonament za 39,99 zł!
 • Usługa LTE bez limitu danych z prędkością maksymalną już w ramach abonamentu!
 • Podstawowy pakiet danych 20 GB na wszystkie technologie!
 • Kieszonkowy router LTE Samsung za 1 zł!
 • Umowa podpisywana tylko na 12 miesięcy!

By skorzystać z promocji studenckiej wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty.

p2

Ofertę mistrzowskiego LTE Plusa wspierać będzie kampania reklamowa z udziałem mistrzów świata w siatkówce mężczyzn. Tym razem w spocie reklamowym wystąpili: trener naszej kadry narodowej Stephane Antiga oraz reprezentanci Polski Andrzej Wrona i Karol Kłos, który jest twarzą oferty internetowej.

Kampania została przygotowana przez agencję Scholz&Friends. Reżyserem spotu jest Bartosz Prokopowicz, a autorami scenariusza Weronika Zielińska i Agnieszka Niska-Wójcik. Za produkcję odpowiada Ryszard Kłosowski i TFP, a postprodukcję powierzono Rio de Post. Kampanie została zaplanowana przez Media Direction i będzie miała miejsce w stacjach telewizyjnych i radiowych, prasie, Internecie oraz na nośnikach zewnętrznych.

Spot pt. „Siłownia” można zobaczyć na https://www.youtube.com/watch?v=dyEWaRbrUNM.

Internet LTE od Plusa i Cyfrowego Polsatu to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 90% mieszkańców Polski. To także jedyne oferty LTE pozwalające na pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s. Według branżowego miesięcznika „Komputer Świat” nr 9/2015 LTE Plusa to najszybsze LTE w Polsce!

źródło: Polkomtel