Multimedialne widowisko na ulicach Białegostoku już w ten weekend

Już w najbliższy weekend mieszkańcy Białegostoku będą mogli podziwiać niesamowite widowisko wizualne – mapping 3D. Na zabytkowych fasadach kamienic w centrum miasta będą wyświetlane animacje dające zachwycający efekt iluzji. Pokaz jest częścią kampanii promującej najnowszy smartfon Samsung Galaxy S6, łączący w sobie innowacyjną technologię i wyjątkowy design.

Już od najbliższego piątku, od godziny 21.30 na fasadach budynków przy Rynku Kościuszki wyświetlane będzie multimedialne widowisko. Dzięki technologii cyfrowej projekcji na froncie budynku pojawiać się będą efekty specjalne, m. in. poruszające się elementy architektury, zmiany jej faktury oraz kolorów. Wszystko to przeniesie widzów podziwiających projekcję w świat zachwycającej iluzji.

Rozpoczęcie pokazu nastąpi w piątek 22 maja o godzinie 21:30. Pięciominutowe widowisko będzie powtarzane co ok. 15 minut aż do godziny 23:00. W sobotę i niedzielę pokazy multimedialne zostaną powtórzone w tych samych godzinach.

Pokazy multimedialne są elementem kampanii promującej najnowszy smartfon marki Samsung – Galaxy S6, charakteryzujący się wyjątkowym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania i parametrami technicznymi, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów urządzeń mobilnych.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna pokazu multimedialnego:

Zobacz VIDEO

źródło: Samsung Electronics