Nowe urządzenia Apple już dostępne w przedsprzedaży w T-Mobile

Moment, na który czekały miliony fanów technologii właśnie nadszedł. Cztery nowe modele iPhone’a, trzy nowe Apple Watche i jeden nowy model AirPods są już dostępne w przedsprzedaży w T-Mobile. Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z nowych urządzeń amerykańskiego producenta, otrzymają je po 22 września.

W przedsprzedażowej ofercie dostępne są zarówno telefony z najnowszej linii: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, jak i AirPods Pro drugiej generacji  z możliwością ładowania przez USB-C oraz trzy nowe modele Apple Watch: Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 i Apple Watch SE drugiej generacji. Czym się wyróżnia nowa seria z jabłuszkiem w logo?

Nowe modele telefonów od Apple
W urządzeniach iPhone 15 i iPhone 15 Plus znajdziemy wiele rozwiązań, które wcześniej były stosowane w modelach Pro. Z przodu umieszczono moduł Dynamic Island – innowacyjny sposób interakcji z ważnymi alertami i Wydarzeniami na żywo. Tylny główny aparat ma 48 MP, dzięki czemu użytkownicy mogą robić zdjęcia w dużo większej rozdzielczości, ulepszono również oprogramowanie, które wspomaga chip A16 Bionic. W obydwu przypadkach ponownie mamy do czynienia z wyświetlaczem OLED – 6,1-calowym w modelu iPhone 15, 6,7-calowym w iPhone 15 Plus.

Jeśli chodzi o modele Pro, jedną z większych nowości jest ramka wykonana z tytanu klasy lotniczej, który sprawia, że modele są wyjątkowo wytrzymałe, a do tego są najlżejszymi telefonami w historii serii Pro. Na pokładzie znajdziemy nowy czip A17 Pro, który sprawia, że telefon jest jeszcze bardziej wydajny. W iPhone 15 Pro Max zastosowano wyświetlacz Super Retina XDR 6,7″2 z technologią ProMotion, który podkręca częstotliwość odświeżania do 120 Hz.

Jeśli chodzi o aparaty, to zwłaszcza iPhone 15 Pro Max może pochwalić się ciekawą nowością – najdłuższym zoomem optycznym w historii iPhone – 5x przy 120 mm. Oba modele są wyposażone w aparaty 48 MP i nowe podejście do wykonywania portretów – z kontrolą ostrości i głębi. W obu modelach telefonów znajdziemy również programowalny przycisk czynności, który ma być skrótem do ulubionych funkcji użytkownika.

Co istotne – wszystkie modele z serii 15 zostały skonstruowane tak, żeby zmniejszyć wpływ na środowisko. Dodatkowo funkcja ochrony prywatności pozwala na kontrolę nad poufnymi informacjami, a funkcje bezpieczeństwa, takie jak rozpoznawanie wypadków drogowych i wezwanie służb ratunkowych wtedy, kiedy nie może tego zrobić użytkownik, dodatkowo wzmacniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Przedsprzedaż nowych modeli w T-Mobile wystartowała 15 marca o godzinie 14:00 i potrwa do 22 września lub do wyczerpania zapasów. Telefony zamówić można za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz w wybranych salonach T‑Mobile.

Apple Watch jeszcze lepszy niż wcześniej
Również zegarki amerykańskiego producenta doczekały się nowych wersji. Zarówno Apple Watch Series 9, jak i Apple Watch Ultra 2 otrzymały nowe procesory i dużo większą jasność ekranu. Dzięki gestowi dwukrotnego stuknięcia palcem wskazującym i kciukiem, użytkownicy mogą także odebrać i rozłączyć połączenie, operować odtwarzaczem muzyki czy minutnikiem. Apple Watch Ultra 2 został też wyposażony w najjaśniejszy niegasnący wyświetlacz Retina od Apple. Wszystko widać na nim jeszcze lepiej, nawet w ostrym świetle słonecznym. Mimo wprowadzenia wielu innowacji, Apple Watch Ultra 2 nadal oferuje 36 godzin pracy przy standardowym użytkowaniu lub imponujące 72 godziny w trybie niskiego zużycia energii. Cena Apple Watch Series 9 zaczyna się od 2899 zł, a Apple Watch Ultra 2 – 4499 zł. Pojawił się również tańszy model urządzeń – Apple Watch SE 2 (2.generacji), za 1699 zł.

AirPods Pro z nową funkcją
Także słuchawki Apple zyskały ulepszenia. Słuchawki AirPods Pro (2. generacji) nieustająco rewolucjonizują sferę osobistego kontaktu z muzyką, gwarantując niezrównaną jakość dźwięku, nawet dwukrotnie lepszy tryb aktywnej redukcji hałasu niż ich poprzedniczki. Najnowszą ich wersję wyróżnia możliwość ładowania przez USB-C, dodatkowa odporność na pył i bezstratny format audio dla Apple Vision Pro. Koszt słuchawek to 1349 zł.

Dla klientów indywidualnych nowe urządzenia od Apple w T-Mobile dostępne są w następujących cenach w ratach 0% na 24 miesiące:

Z kolei cennik urządzeń dla klientów biznesowych kształtują się następująco.


*Ceny na start zawierają podatek VAT, wysokość rat miesięcznych podano w kwotach netto.

Wszystkie złożone zamówienia zostaną zrealizowane po 22 września.

Więcej informacji o przedsprzedaży najnowszych produktów od Apple klienci indywidualni znajdą na stronie: www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/apple/iphone-15-pro.

Z kolei klienci biznesowi więcej informacji znajdą na tych stronach: www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/apple/iphone-15-pro oraz www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/apple/iphone-15 .
 

ŹRÓDŁOT-Mobile