Plus partnerem technologicznym Polsat SuperHit Festiwal

Plus oraz Cyfrowy Polsat zostali oficjalnymi partnerami technologicznymi Polsat SuperHit Festiwal. Rozpoczynający się dziś weekend będzie stał pod znakiem najlepszej rozrywki, a na widzów w Operze Leśnej oraz przed telewizorami czekają dwa dni z energetyczną polską muzyką, a trzeciego dnia – wielka kabaretowa prywatka. Operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat są oficjalnymi dostawcami Internetu LTE na potrzeby Biura Festiwalowego oraz Biura Prasowego Festiwalu, który w dniach 29-31 maja odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie.

Polsat SuperHit to nowy festiwal organizowany przez Telewizję POLSAT, a jego formuła ma uwzględnić wszystko to, co jest dziś najważniejsze w polskiej muzyce rozrywkowej: najnowsze trendy, wielkość sprzedaży płyt, utwory najczęściej grane w radiu oraz dystrybucję muzyki w Internecie i na urządzeniach mobilnych w wersji zarówno płatnej, jak i całkowicie za darmo.

Pierwszy dzień Festiwalu otworzy legenda polskiej muzyki rockowej – zespół HEY, a po nim odbędzie się „Koncert Platynowy”. Wystąpią w nim artyści, których płyty w minionym roku w sprzedaży tradycyjnej i cyfrowej zyskały status co najmniej platynowych: Donatan i Cleo, Rafał Brzozowski, Sylwia Grzeszczak, Mela Koteluk, Enej, Lemon, Piersi, Artur Rojek, Dawid Kwiatkowski oraz Dawid Podsiadło. Wieczór zakończą obchody 20 rocznicy wydania kultowej płyty grupy Szwagierkolaska – „Luksus”.

Sobotni wieczór festiwalowy otworzy koncert „Boso na szczyt”, czyli jubileusz 10-lecia zespołu Zakopower, a drugim koncertem będzie „Radiowy Przebój Roku – Super Hit FM”. Zgromadzi on na jednej scenie artystów, których przeboje w 2014 roku były najczęściej emitowane przez rozgłośnie radiowe w Polsce: – Bednarek, LemON, Liber i Natalia Szroeder, Margaret, „Kasia Popowska, Ania Wyszkoni, Bracia, Mrozu, Grzegorz Hyży, Mesajah, Maciej Maleńczuk i Psychodancing oraz Najlepszy Przekaz W Mieście. Zwieńczeniem wieczoru będzie „Beata i Bajm Jakich Nie Znacie”, czyli recital zespół Bajm i Beaty Kozidrak.

Trzeci dzień Festiwalu to wielka kabaretowa prywatka w Operze Leśnej, którą otworzy Wojciech Gąssowski, a wystąpią Kabaret Ani Mru Mru, Cezary Pazura, Kabaret Neo-Nówka i Zespół Żarówki, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Kabaret Smile, Wojciech Gąssowski, Andrzej Grabowski, Kabaret Młodych Panów, Andrzej Poniedzielski, Impro Skład i inni. Po raz pierwszy na kabaretowej scenie pojawi się też Maciej Maleńczuk.

Przez cały Polsat SuperHit Festiwal obecny będzie operator sieci Plus, który jest jego partnerem technologicznym i dostawcą Internetu LTE na potrzeby Biura Festiwalowego oraz Biura Prasowego Festiwalu. W trakcie koncertów planowany jest szereg niestandardowych działań promocyjnych, takich jak zabawa światłem i kolorami, nawiązująca do trwającej właśnie intensywnej i kolorowej kampanii JA+. Dodatkowo widzowie, zarówno zgromadzeni w Operze Leśnej jak i oglądający transmisję w Telewizji POLSAT, będą mieli szansę wygrania najnowszych  smartfonów LG G4, z rozmowami i smsami bez limitu oraz Internetem od Plusa.

źródło: Plus