Plus rozpoczyna odliczanie do udziału Olimpijskiej Reprezentacji Polski Paryż 2024

Wspieranie i promowanie sportu zajmują szczególne miejsce w działalności Grupy Polsat Plus. Od zeszłego roku Plus jest dumnym sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Do startu Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 pozostało niecałe 100 dni. W tym okresie Plus planuje wiele niespodzianek dla klientów.

Zwiastujący rozpoczęcie najważniejszego wydarzenia w świecie sportu olimpijski znicz zapłonie w Paryżu już za kilkadziesiąt dni. Przygotowania olimpijczyków wchodzą w ostatnią fazę, a napięcie wśród kibiców będzie narastać z każdym dniem.

Z tej okazji Plus zaplanował wiele niespodzianek oraz specjalne oferty i promocje. Klienci wkrótce będą mogli wspólnie przeżywać olimpijskie emocje na dedykowanej platformie Klub Kibica. Na rozgrzewkę przed Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024 użytkownicy będą mogli otrzymać atrakcyjne paczki gigabajtów oraz szereg innych niespodzianek.

Grupa Polsat Plus od ponad 30 lat wspiera finansowo i promocyjnie polski sport, a należąca do niej sieć Plus od 25 lat jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki. Nasze reprezentacje siatkarek i siatkarzy również będą walczyć o medale w Paryżu. Od października zeszłego roku Grupa Polsat Plus jest również Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski i będzie wspierać sportowców podczas Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina 2026.

ŹRÓDŁOPolkomtel