Przygarnij najtańszą ofertę w Plushu – pakiet 1 GB oraz rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 17,50 zł!

Już od dziś użytkownicy Plush na Kartę mogą korzystać z nowej promocji w ramach Strefy Plusha. Teraz rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 1 GB można mieć przez pierwszy miesiąc taniej aż o połowę! Z promocji może skorzystać każdy kto ma Plush na Kartę, ale trzeba się spieszyć, bo trwa ona tylko do 13 sierpnia.

plusssWciąż jeszcze można dostać 30% rabatu na VANSy, a już Plush przygotował kolejną niespodziankę! Tym razem jest to promocja przygotowana specjalnie dla użytkowników oferty „na kartę” i o 50% taniej, bo tylko za 17,50 zł, można przygarnąć na jeden miesiąc pakiet internetowy 1 GB oraz rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.

Co można zyskać w ramach promocji?

  • Pakiet internetowy 1 GB oraz rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.
  • W najlepszej, promocyjnej cenie TYLKO 17,50 zł za pierwsze 30 dni – później obowiązuje cena regularna 35 zł/30 dni

Jak mieć 50% taniej?

  • Użytkownicy, którzy mają już numer w Plush na Kartę, wystarczy, że włączą promocję krótkim kodem *136*11*19#.
  • Osoby, które nie mają jeszcze Plusha na Kartę wystarczy, że kupią nowy starter lub zmienią taryfę na Plush bez limitu!

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci i duże paczki superszybkiego Internetu LTE w niskich cenach. To oferta dla ludzi młodych duchem i ciałem! Warto nadal obserwować stronę www.plushbezlimitu.pl/strefa, bo to jeszcze nie koniec promocji. Markowe produkty w plushowej cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, muzyka, gry i ekstrabonusy do doładowań – wszystko to nadal pojawiać się będzie w Strefie Plusha, czyli w wyjątkowym miejscu przygotowanym specjalnie dla użytkowników Plusha w wersji zarówno „na kartę”, jak i mix.

Wkrótce kolejne promocje w ramach Strefy Plusha, a aktualne informacje są zawsze dostępne na www.plushbezlimitu.pl/strefa.

źródło: Plus