Przystanek Samsung 2015 – strefa dobrej zabawy

Już od soboty 20 czerwca na plaży w Dębkach rusza tegoroczna edycja Przystanku Samsung – gorącej strefy dobrej zabawy. Samsung ponownie przygotował wyjątkowe miejsca, w których wakacje nad polskim morzem będą jeszcze barwniejsze. Sport, zdrowie, rozrywka oraz konkursy z nagrodami i możliwość testowania na żywo najnowszych produktów to gwarancja dobrej zabawy. Na Przystanku Samsung nikt nie będzie się nudził latem!

przystanek_kv

Otwarta strefa fitness, boisko do siatkówki plażowej, hamaki i bujane fotele oraz zimna Pepsi – oto jak wyglądają wakacje z firmą Samsung. W tym roku na świetną zabawę można liczyć na plażach w Dębkach (od 20 czerwca do 20 lipca) i w Kołobrzegu (od 23 lipca do 23 sierpnia).

Przystanek to miejsce, gdzie każdy odwiedzający będzie mógł testować najnowsze produkty z oferty Samsung: flagowy smartfon Galaxy S6, okulary do rzeczywistości wirtualnej Gear VR, tablety Galaxy Tab A i Tab S, czy wodoszczelne smartwatche Gear S i Gear Fit. Na gości tegorocznego Przystanku Samsung czekają 4 specjalne strefy: Strefa Fit, Strefa Gier, Strefa Kuchenna oraz dla Strefa Mistrzów Kodowania.

Strefa Fit

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek, codziennie od rana do wieczora dostępne będzie tor skimboardowy oraz boisko do siatkówki plażowej, na którym popołudniami rozgrywane będą turnieje. Na miejscu będzie można ćwiczyć w siłowni na otwartym powietrzu. Dostępni w niej będą trenerzy przygotowujący indywidualne plany treningowe. Natomiast w niektóre dni, w wybranych godzinach w Strefie Fit będzie można skorzystać m.in. z porad dietetyka, wziąć udział w porannych treningach biegowych z opaskami Gear S i Gear Fit oraz turniejach Skimboard Challenge i StandUp Paddle Race. Dodatkowo, na gości Przystanku Samsung w Strefie Fit czeka nauka surfingu oraz wieczorne seanse jogi dla uspokojenia zmysłów i ciała po dniu pełnym wrażeń.

Strefa Kuchenna

W tej strefie, będącej przykładem aranżacji nowoczesnej kuchni, na gości Przystanku czekają świeżo przygotowywane ciepłe napoje jak kawa i herbata oraz coś zimnego dla ochłody od Pepsi. W wybrane dni tygodnia prowadzone będą warsztaty kulinarne na urządzeniach AGD Samsung. W ich trakcie będzie można uczestniczyć w praktycznych pokazach jak przygotować 3 najważniejszych posiłki dnia: Zdrowe Śniadanie, Pożywny Obiad, Lekką Kolację. Samsung pomyślał także o najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w zajęciach Dzieci Gotują. Pojawią się tu też osobistości znane z programów kulinarnych.

Mistrzowie Kodowania

W tym miejscu każdy, bez względu na wiek, może sprawdzić swoje umiejętności programistyczne w aplikacjach Scratch i Apps Inventor, na zakrzywionych monitorach Samsung Curved. Także tu codziennie prowadzone będą warsztaty programistyczne – dla początkujących od 10.00 do 12.00 i dla zaawansowanych od 16.00 do 18.00. Wakacje na Przystanku Samsung to także edukacja!

Strefa Gamingu

W tej sekcji Przystanku Samsung najmłodsi będą mogli m.in. rysować na urządzeniach All In One i tabletach Galaxy Tab S. Trzy razy dziennie rozgrywane będą turnieje gamingowe w popularnych grach Riptide GP, Witcher Battle Arena i Need for Speed, przy użyciu m.in. gamepadów Samsung. Na ich zwycięzców jako nagrody czekają m.in. kody dostępowe do serwisu IPLA i firmowe gadżety Samsung, takie jak ręczniki i kapelusze plażowe, klapki, torby, okulary przeciwsłoneczne i piłki dmuchane.

Wśród licznych niespodzianek, dla urozmaicenia wrażeń na Przystanku Samsung zaplanowano także wizyty gwiazd sportu (m.in. siatkarzy reprezentacji Polski) i kuchni oraz codzienne zajęcia aerobiku i zumby a także pokazy letniej kolekcji mody firmy Diverse. Wśród gości specjalnych zapowiadani są czołowi polscy sportowcy, w tym olimpijczycy – np. Piotr Żyła.

Wakacje z Samsung nad polskim morzem ruszają już 20 czerwca!

Partnerami tegorocznego Przystanku Samsung są Plus, Pepsi i Diverse.

Terminy:

20.06-20.07 – Dębki

23.07-23.08 – Kołobrzeg

źródło: Samsung