Specjalnie na Gwiazdkę przygotowana została wyjątkową promocję dla klientów Plus na Kartę. Już od dziś można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi za jedyne 10 zł!
Od 3 listopada startuje promocja „Ja + Rozmowy bez limitu do wszystkich za 10 zł”, dzięki której klienci taryf „Plus na Kartę bez limitu” mogą przez 30 dni w obniżonej cenie wykonywać nielimitowane polaczenia do wszystkich sieci komórkowych.
By skorzystać z promocji należy:
- być użytkownikiem taryf Plus na Kartę bez limitu,
- włączyć ją kodem: *136*11*08# zielona słuchawka.
Promocja „Ja + Rozmowy bez limitu do wszystkich za 10 zł” obowiązuje do 31 grudnia br.
źródło: Polkomtel



















![Floty pod presją paliw. 36 proc. firm chce więcej aut, a 29 proc. rozważa elektryki [Raport]](https://mojebankowanie.pl/wp-content/uploads/efl_logo_white_3600x2400px_leasing-218x150.jpg)
