Samsung i Plus zapraszają do strefy dobrej zabawy – wystartował Przystanek Samsung!

Wystartowała tegoroczna edycja Przystanku Samsung. Gorąca strefa dobrej zabawy zagościła już na plaży w Dębkach, gdzie będzie aż do 20 lipca, a następnie przeniesie się na miesiąc na plażę w Kołobrzegu. Przystanek Samsung to wyjątkowe miejsce, w którym nikt nie będzie się nudził, a na wypoczywających czekają zawody sportowe, konkursy z nagrodami, rozrywka oraz możliwość testowania na żywo najnowszych produktów i technologii mobilnych. Partnerem technologicznym akcji jest operator sieci Plus.

Od 20 czerwca do 20 lipca na plaży w Dębkach, a od 23 lipca do 23 sierpnia na plaży w Kołobrzegu pojawi się Przystanek Samsung. To miejsce, które powinien odwiedzić każdy kto w tym terminie wypoczywa w tych miejscowościach. Otwarta strefa fitness, boisko do siatkówki plażowej, hamaki i bujane fotele oraz zimna Pepsi, a także możliwość testowania najnowszych produktów z oferty Samsung, gwarantują dobrą zabawę zarówno dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, jak i dla chcących w trakcie urlopu po prostu poleniuchować.

Przystanek Samsung to cztery specjalne strefy:

  • Strefa Fit, gdzie na lubiących aktywny wypoczynek czekają tor skimboardowy, siłownia oraz boisko do siatkówki. Tu można wziąć udział w turniejach siatkówki plażowej, poćwiczyć na otwartym powietrzu, dzięki poradom trenerów przygotować dla siebie indywidualne plany treningowe, czy skorzystać z porad dietetyka. Na gości czeka też nauka surfingu oraz wieczorne seanse jogi.
  • Strefa Kuchenna, będąca przykładem aranżacji nowoczesnej kuchni, z napojami Pepsi oraz kawą i herbatą dla chętnych. Tu m.in. będą prowadzone warsztaty kulinarne.
  • Mistrzowie Kodowania, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności programistyczne w aplikacji Scratch, na zakrzywionych monitorach Samsung Curved. Tu będą także prowadzone warsztaty programistyczne zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.
  • Strefa Gamingu i wszystko jasne – turnieje w popularnych grach m.in. Need for Speed, a dla najmłodszych możliwość rysowania na urządzeniach All In One i tabletach Galaxy Tab S.

Wśród licznych niespodzianek na Przystanku Samsung zaplanowano także wizyty gwiazd sportu i kuchni oraz codzienne zajęcia aerobiku i zumby a także pokazy letniej kolekcji mody firmy Diverse. Na odwiedzających oraz zwycięzców turniejów i konkursów czekają m.in. kody dostępowe do największej telewizji internetowej IPLA, darmowe kody do portalu z najtańszą muzyką w sieci Muzodajnia.pl, darmowe startery Plush oraz firmowe gadżety firmy Samsung, takie jak ręczniki i kapelusze plażowe, klapki, torby, okulary przeciwsłoneczne i piłki dmuchane.

Przystanek Samsung to miejsce, gdzie można się zrelaksować, pobawić z dziećmi, skorzystać z Internetu Plusa i poczuć jak u siebie!

źródło: Plus