Usługa dodawania płatności do rachunku za telefon (‘carrier billing’) jest już dostępna dla zakupów w App Store, Apple Music & iTunes

Od 6 grudnia 2018 roku PLAY oferuje swoim klientom opcję płacenia za zakupy w App Store, Apple Music oraz iTunes bezpośrednio ze swojego konta telefonu komórkowego.

Usługa ta będzie dostępna dla wszystkich klientów PLAY korzystających z usług komórkowych w systemie abonamentowym. Wprowadzając usługę na rynek, PLAY robi dynamiczny krok w stronę rozwoju swoich usług finansowych oraz obsługi klienta.

Korzystanie z usługi jest proste. Klienci PLAY posiadający nowe lub obecne Apple ID wybierają opcję ‘carrier billing’ jako metodę płatności w swoich ustawieniach konta na App Store, Apple Music oraz iTunes ze swojego iPhone’a, iPada, odtwarzacza iPod touch oraz z Maca lub na iTunes ze swojego komputera stacjonarnego. Nowa opcja płatności będzie skonfigurowana automatycznie i od razu pozwoli na realizowanie zakupów jednym stuknięciem ze wszystkich urządzeń Apple, w tym Apple TV oraz Apple Watch.

ŹRÓDŁOPlay