W Plusie 3 popularne streamingi w 1 pakiecie

Plus udostępni innowacyjny pakiet All In Streaming, który pozwala zanurzyć się w świat wielu produkcji filmowych i seriali w atrakcyjnej cenie. Pakiet obejmuje dostęp do trzech popularnych platform: Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus za jedyne 49,99 zł/mies.

Dostępny od 4 marca pakiet All In Streaming to odpowiedź na rosnące oczekiwania użytkowników, którzy pragną mieć dostęp do różnorodnych filmów i seriali na różnych platformach streamingowych, unikając jednocześnie wysokich opłat za każdą z osobna. Plus jako jedyny dostawca oferuje dostęp do trzech platform streamingowych w jednym pakiecie, zapewniając ogromną swobodę wyboru. All In Streaming to nie tylko wygoda, ale także znaczne oszczędności, dzięki atrakcyjnej cenie i nawet 6 miesiącom dostępu w prezencie na początek.

Wszystkie ulubione filmy i seriale w jednym pakiecie

All In Streaming obejmuje platformę Disney+ z bogatą ofertą produkcji od Disney, Marvel, Gwiezdnych Wojen, Pixara, National Geographic i Star. Znajduje się w nim również HBO MAX, który jest domem dla kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Polsat Box Go Plus zapewnia dostęp do 34 popularnych kanałów telewizyjnych, ponad 40 tysięcy godzin materiałów VOD bez reklam oraz różnorodnych seriali, programów rozrywkowych i wiele więcej.

Nawet 6 miesięcy w prezencie

Dla abonentów z umową na 24 miesiące, korzystanie z tego obszernego pakietu kosztuje jedynie 49,99 zł miesięcznie. Co więcej, w zależności od wybranego abonamentu, klienci mogą korzystać z platform przez 3 lub 6 miesięcy w prezencie. Przy abonamentach głosowych od 69 zł miesięcznie z umową na 2 lata, klienci otrzymują 6 miesięcy w prezencie. Przy niższych abonamentach – 3 miesiące. Biorąc pod uwagę ceny indywidualnych subskrypcji streamingowych, cena za All In Streaming to spora oszczędność.

ŹRÓDŁOPlus