Wyjątkowy pakiet Galaxy Gifts do Samsung Galaxy S6 i S6 Edge

Firma Samsung Electronics przedstawia pakiet aplikacji i mobilnych usług GALAXY Gifts, który otrzymają klienci wraz z zakupem najnowszych smartfonów Samsung Galaxy S6 i S6 Edge. W skład bezpłatnego pakietu wchodzą m. in. aplikacje fitness, dostęp do serwisów informacyjnych, a także aplikacje Sky Cash, KICK i wiele innych.

kickSkupiając się na potrzebach użytkowników, projektanci smartfonów Samsung Galaxy S6 i S6 Edge, w ramach zupełnie nowej technologii, staranne połączyli metal i szkło, czego efektem jest spektakularny produkt. To samo podejście zastosowano przy opracowywaniu Galaxy Gifts – pakietu najwyższej klasy usług i treści, które zostały specjalnie wybrane dla najnowszych urządzeń Samsung. Poprawiony dynamiczny widget i ulepszony interfejs Galaxy Apps, pozwalają na jeszcze łatwiejsze pobieranie aplikacji i korzystanie z ofert specjalnych. Każda z aplikacji oferowanych w ramach Galaxy Gifts odsłania nowe, ekskluzywne możliwości korzystania ze smartfonów Galaxy 6 i S6 Edge.

W ramach pakietu Galaxy Gift, użytkownicy otrzymują między innymi aplikację SkyCash, który jest niezależnym systemem płatności poprzez telefon komórkowy. Za pomocą aplikacji można płacić między innymi za bilety komunikacji miejskiej, bilety kolejowe, bilety do kina czy za parkingi. Użytkownicy Galaxy S6 i S6 Edge otrzymują bon w wysokości 60 zł*.

Dla fanów piłki nożnej przygotowano Kick – unikalną aplikację dla fanów piłki nożnej, dostępną tylko na urządzenia Samsung. Wyjątkowa aplikacja powiększa wiedzę o futbolu i daje dostęp do ekskluzywnych informacji, które wcześniej dostępne były tylko dla profesjonalnych komentatorów. Kick na bieżąco dostarcza użytkownikom informacji przed, w trakcie i po oglądanym meczu.

Legimi to wirtualna księgarnia, która daje dostęp do ponad 10000 ebooków! Dzięki niej dostęp do literatury staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Swoje ulubione książki możemy mieć zawsze ze sobą, bez potrzeby dźwigania ciężkich tomów. Z Galaxy S6 i S6 Edge użytkownicy otrzymują 3 miesiące bezpłątnego dostępu do zasobów Legimi.

Wśród wielu aplikacji dostępnych bezpłatnie w ramach pakietu Galaxy Gifts znajdują się też Endomondo i Workout Trainer, które są niezwykle przydatne dla osób aktywnych fizycznie. Są pełne praktycznych wskazówek i pozwalają one monitorować osiągane wyniki. Te oraz wiele innych aplikacji dostępnych jest w ramach Galaxy Gifts dla użytkowników nowych smartfonów Samsung Galaxy S6 i S6 Edge.

Dodatkowe informacje o partnerach Galaxy Gifts:

• SkyCash: Niezależny system płatności przez smartfon. Za pomocą aplikacji zapłacić można między innymi za bilety komunikacji miejskiej, kolejowej, bilety do kina czy za parking. W prezencie bon w wysokości 60 zł do wykorzystania przez użytkowniów Galaxy S6 i S6 Edge*

• Audible: Bezpłatne członkostwo w Audible przez trzy miesiące oraz jeden darmowy audiobook na miesiąc. Możliwość wyboru spośród 180 tys. nowości i bestsellerów, w tym słuchowisk, w których udział biorą najznakomitsi aktorzy.

Jesteśmy ogromnie podekscytowani możliwością dodania tej oferty do Galaxy S6 – powiedział Serge Verdoux, wiceprezes ds. rozwoju biznesowego. Użytkownicy Galaxy 6 nie znający jeszcze Audible, mogą korzystać z aplikacji, która ma miliony fanów na całym świecie. A dzięki swojemu smartfonowi mogą uzyskać dostęp do olbrzymich zasobów treści premium w każdym miejscu i czasie.

• Dragons of Atlantis: Heirs of the Dragon: Posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymują darmowy Pakiet Samsung o wartości ponad 5 tys. sztuk złota na początek rozbudowy królestwa w grze Atlantis.

• KICK: Unikalna aplikacja dla fanów piłki nożnej, dostępna tylko na urządzenia Samsung. KICK zapewnia dostęp do wiadomości i artykułów na temat futbolu, a także wgląd w czasie rzeczywistym do statystyk i danych dotyczących meczów. Aplikacja na bieżąco dostarcza informacji przed, w trakcie i po oglądanym meczu.

• The Economist: „The Economist” to tygodnik zawierający najświeższe informacje ze świata, publicystykę biznesową oraz niezależne analizy i komentarze dotyczące bieżących wydarzeń. W ramach bezpłatnego testu użytkownicy Galaxy S6 otrzymują sześciomiesięczny dostęp do wszystkich treści.

Włączenie aplikacji The Economist do pakietu Samsung Galaxy Gifts pozwoli nam dzielić się analizami dotyczącymi tendencji na świecie z jeszcze większym gronem czytelników, niezależnie od ich lokalizacji – powiedział Tom Standage, zastępca redaktora naczelnego i szef strategii cyfrowej The Economist. Ponadto cieszymy się, że dzięki partnerstwu z firmą Samsung będziemy mogli zaoferować użytkownikom Galaxy 6 sześciomiesięczny, pełny dostęp do wersji cyfrowej „The Economist”.

• Endomondo: Pobranie aplikacji Endomondo na smartfon Galaxy S6 automatycznie aktywuje możliwość uzyskania bezpłatnego, sześciomiesięcznego abonamentu na wersję premium – bez reklam, a za to ze wszystkim zaawansowanymi funkcjami.

• Evernote: Evernote to nowoczesna przestrzeń pozwalająca zwiększyć wydajność pracy. Trzy miesiące abonamentu Evernote Premium umożliwia dostęp do wszystkich dodatkowych funkcji, takich ja zwiększona przestrzeń dyskowa czy notatniki offline.

• Fleksy Keyboard: Ta ekskluzywna edycja Fleksy Keyboard w ramach pakietu Galaxy Gifts bezpłatnie oferuje użytkownikom obsypaną nagrodami klawiaturę Fleksy oraz tematy premium w wersji Modern.

• Hancom Office 2014: Hancom Office 2014 to wygodny interfejs pozwalający sprawnie edytować dokumenty na smartfonie w środowisku zbliżonym do komputera stacjonarnego. Dzięki Hancom Office 2014 i jego większej kompatybilności i obsłudze szeregu formatów dokumentów użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą w pełni wykorzystać możliwości inteligentnego środowiska pracy w dowolnym miejscu. Z aplikacji użytkownicy Galaxy S6 i S6 Edge mogą korzystać bez limitu czasowego.

• The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth: Posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymują ekskluzywny, darmowy Pakiet Samsung o wartości 100 Mithrili na dobry początek walki o Śródziemie.

• Keepy: Keepy to rodzinna aplikacja umożliwiająca rodzicom zapisywanie i udostępnianie prac artystycznych i prac domowych dzieci, oraz wszystkiego, co ich pociechy chciałyby zarejestrować na pamiątkę, a także wzbogacanie tych treści o narracje audi i wideo. W ramach pakietu Galaxy Gifts żytkownicy otrzymają sześciomiesięczny dostęp do wersji Keepy Unlimited.

• Kindle for Samsung: Kindle for Samsung to aplikacja zaprojektowana wyłącznie dla klientów firmy Samsung. Co miesiąc otrzymują oni jeden darmowy e-book w ramach Samsung Book Deals. A dzięki optymalizacji aplikacji pod kątem pracy ze sprzętem Samsung mogą ponadto cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z obcowania z e-literaturą.

• LastPass: LastPass Premium to organizer aktywności online umożliwiający zarządzanie hasłami i loginami do serwisu internetowych bez ich wpisywania. Aplikacja umożliwia także synchronizację ze wszystkimi komputerami i urządzeniami mobilnymi, oferuje ponadto różnorodne funkcje zabezpieczeń. W ramach pakietu prezentów, użytkownicy Galaxy S6 i S6 Edge otrzymują wersję premium LastPass na sześć miesięcy.

• Life360: W ramach oferty specjalnej Life360 w pakiecie Galaxy Gifts użytkownicy Samsung Galaxy S6 otrzymują darmowy abonament premium Life360 na sześć miesięcy. Oferta zapewnia dodatkowe możliwości dla rodziny.

• Magisto: Edycja specjalna Magisto dostępna jest wyłącznie w ramach pakietu Galaxy Gifts i zapewnia trzy miesiące darmowego korzystania z Magisto Pro HD.

• NY Times Breaking News: Aplikacja The New York Times umożliwia dostęp do artykułów prasowych autorstwa najlepszych dziennikarzy na wysokiej rozdzielczości ekranie Galaxy S6. Użytkownicy Galaxy S6 otrzymują darmowy dostęp do aplikacji przez pierwsze trzy miesiące.

• OneDrive: Posiadacze Galaxy S6 otrzymują ekskluzywną ofertę Microsoft OneDrive. Jest to dodatkowe 100 GB przestrzeni dyskowej na okres 2 lat. OneDrive pozwala użytkownikom automatycznie ładować fotografie ze smartfona S6, oferując przestrzeń na 38 tys. zdjęć oraz możliwość łatwego ich przeglądania i udostępniania na innych urządzeniach.

• PAC-MAN Friends: PAC-MAN Friends to zupełnie nowa przygoda dla miłośników serii PAC-MAN w każdym wieku. Posiadacze urządzeń Samsung otrzymują za darmo 30 wisienek. Wisienki służą do ratowania PAC-MANA, gdy złapią go nieznośne duchy i tym samym do przedłużenia czasu gry w PAC-MAN Friends.

• Parallels Access: Parallels Access to najszybszy, najłatwiejszy i najbardziej niezawodny sposób na uzyskanie zdalnego dostępu do wszystkich aplikacji i plików Windows i Mac z poziomu urządzenia Samsung. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pliku, którego zapomnieliśmy pobrać z domowego komputera, czy o edycję skomplikowanego dokumentu, Paralells Access oferuje narzędzia pozwalające w dowolnym miejscu i czasie skutecznie rozwiązać ten problem przy pomocy urządzenia mobilnego. Sześciomiesięczny, bezpłatny abonament w ramach pakietu Galaxy Gifts umożliwia użytkownikom Samsung Galaxy S6 dostęp do maksymalnie pięciu komputerów.

• Pocket: Pocket, zwycięzca nagrody Webby za rok 2014 w kategorii Najlepsza Aplikacja Poprawiająca Wydajność, pozwala zapisywać artykuły i materiały wideo i przeglądać je w dowolnym momencie, na przykład podczas dojazdu do pracy, i miejscu, chociażby na domowej kanapie. Samsung Galaxy S6 oferuje sześciomiesięczny, darmowy abonament Pocket Premium.

• Shazam Encore: Shazam to najlepszy sposób na znajdowanie i poznawanie nowej muzyki. Klienci Samsung otrzymują ekskluzywny, darmowy i nieograniczony dostęp do pozbawionej reklam wersji Shazam Encore.

Ponad 100 mln ludzi korzysta co miesiąc z Shazam i w magiczny sposób łączy się ze światem wokół nich – powiedziała Patricia Parra, dyrektor ds. marketingu w Shazam. W ramach wyjątkowej oferty przygotowanej wspólnie z firmą Samsung nowi użytkownicy Galaxy S6 będą mieli możliwość odkrywania muzyki, a wkrótce także innych treści, bez reklam, z dodatkową aplikacją Shazam Encore.

• VSCO Cam: Dzięki ofercie Galaxy Gifts użytkownicy mogą pobrać dziesięć darmowych presetów z kolekcji Minimalist VSCO Cam® – idealnych do scenografii kontemplacyjnych, portretów i architektury. VSCO Cam to doskonały program pozwalający robić, edytować i udostępniać fotografie.

• Workout Trainer: Workout Trainer oferuje tysiące multimedialnych ćwiczeń opracowanych przez trenerów-ekspertów. Ćwiczeniom towarzyszą dynamiczne sekwencje wideo zawierające szczegółowe instrukcje wykonania, fotografie, a także wskazówki tekstowe. Użytkownicy Galaxy S6 mogą skorzystać z sześciomiesięcznego abonamentu na wersję Pro+.

* Nie dotyczy telefonów zakupionych u operatorów komórkowych

Więcej informacji o pakiecie Galaxy Gift uzyskać można na stronie: www.galaxygifts.samsung.pl

źródło: infoWire / Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.