Złoty smartfon najlepszym przyjacielem kobiety

Ponad 60 lat temu Marilyn Monroe podbiła świat swoją urodą, talentem i hitem „Diamonds are a girl’s best friend”. Gdyby dziś debiutowała, z pewnością na nowo rozkochałaby w sobie publiczność aparycją i świetnym głosem, ale tekst piosenki musiałaby zostać zmieniony. To smartfon jest ozdobą i najlepszym przyjacielem kobiety XXI w.

Dziś to złoto jest najbardziej pożądane przez kobiety i nie tylko… Najnowsze dane sprzedażowe pokazują, że już jeden na czterech użytkowników (23%), kupując Samsung Galaxy S6 lub S6 Edge, wybiera edycję w kolorze platynowego złota (Gold Platinum). To spore zaskoczenie i wyraźna zmiana trendów. Złoto jest w modzie, także w świecie technologii. A największy przyjaciel współczesnych kobiet to nowoczesny smartfon. Nowy Samsung Galaxy S6 i S6 Edge uwodzą jednocześnie minimalistycznym wzornictwem, najlepszymi parametrami i kuszą złotą obudową. Są zarazem piękne i funkcjonale.

Najnowsze modele z serii Galaxy zachwycają nie tylko designem ale również funkcjonalnością. To idealne smartfony dla zabieganych, modnych ludzi kochających piękne i praktyczne przedmioty. Zdjęcia dobrej jakości, to jedna z podstawowych rzeczy, których konsumenci oczekują od nowych smartfonów. Samsung Galaxy S6 i S6 Edge pozwalają utrwalić wszystkie cenne momenty w zachwycającej jakości. Modele zostały wzbogacony o wyższą rozdzielczość i obiektywy dużej jasności. Niewyraźne zdjęcia to przeszłość. Najnowsze modele Samsung wyznaczają nowy standard jakość zdjęć z telefonu.

Galaxy S6 i S6 Edge są niezwykle przyjazne dla użytkowników. Nowy i prostszy w obsłudze interfejs zwiększa ich walory użytkowe i funkcjonalność. Dopracowany i zoptymalizowany, ułatwia korzystanie z aplikacji i zapewnia bardziej intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień. Z S6 i S6 Edge można zapomnieć o plączących się ładowarkach. Smartfony współpracują z każdą stacją ładowania bezprzewodowego kompatybilną ze standardami WPC i PMA. Można je także błyskawicznie naładować przewodowo – 1,5 raza szybciej niż model Galaxy S5. Dziesięciominutowe ładowanie wystarcza na 4‑godzinne korzystanie z urządzenia.

Największy przyjaciel kobiety XXI wieku? Bez dwóch zdań, nowoczesny smartfon. Bo każda kobieta wie, jak ważna jest dobra organizacja. Łączenie pracy z obowiązkami domowymi a w tym wszystkim znalezienie jeszcze czasu dla siebie to nie lada wyzwanie. Każdego dnia pomagają w tym urządzenia, które dzięki wysiłkom uzdolnionych inżynierów stają się bardziej funkcjonalne i prostsze w obsłudze. Samsung Galaxy S6 i S6 Edge pełnią jeszcze jedną funkcję. Oprócz najlepszych parametrów i funkcjonalności, zachwycają swoim wzornictwem. Łącząą luksus z minimalizmem, szkło i metal, piękno oraz praktyczność. To wspaniałe dodatki, jak gustowna biżuteria.

Stylowy design, najmodniejsze kolory obudowy i funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Samsung Galaxy S 6 i S 6 Edge. Gdyby Marilyn Monroe urodziła się kilkadziesiąt lat później, z pewnością zaśpiewałaby: „Smartphone is a girl’s best friend”. Szczególnie w modnym złotym kolorze…

 

źródło: infoWire