Aviva wprowadza bezpośrednią likwidację szkód z komunikacyjnego OC i ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Aviva udostępniła od dziś swoim klientom bezpośrednią likwidację szkód (BLS) z komunikacyjnego OC, a także wprowadziła propozycje dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Od 1 lipca posiadacze polis OC w Avivie w razie stłuczki lub wypadku mogą zgłosić szkodę bezpośrednio do swojego ubezpieczyciela (czyli do Avivy), a nie ubezpieczyciela sprawcy. Formalnościami – aż do wypłaty odszkodowania – zajmie się dedykowany likwidator szkody. Dla wielu klientów takie rozwiązanie jest bardziej naturalne i komfortowe. Usługa jest dostępna dla wszystkich posiadaczy polis OC w Avivie bez dodatkowych opłat. Aviva jest wśród pierwszych 8 ubezpieczycieli, którzy wprowadzają BLS na podstawie umowy wypracowanej w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń. BLS wzbogaca nowy standard ubezpieczeń komunikacyjnych w Avivie, obejmujący już bezpłatny kurs w szkole bezpiecznej jazdy dla każdego klienta z OC, który miał stłuczkę, szeroki zakres assistance oraz dedykowanego likwidatora szkody z OC i AC.

Więcej informacji na temat BLS na specjalnej stronie stworzonej przez PIU – zglaszamstluczke.pl 

Również od 1 lipca Aviva wprowadziła dodatkowe korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a więc rodzin z trojgiem lub więcej dzieci:

  • darmowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat, gdy przynajmniej jedno z rodziców jest objęte ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa. Darmowe NNW zapewnia wyższe świadczenia niż typowe „szkolne NNW” i może je z powodzeniem zastąpić
  • 20% zniżkę w składce za ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej, które daje dostęp do lekarzy i diagnostyki w sieci prywatnych przychodni w całej Polsce. Ubezpieczenie to można zawrzeć jako odrębną umowę lub dołączyć do ubezpieczenia na życie. Składka za to ubezpieczenie Bądź Zdrów w wersji rodzinnej jest stała niezależnie od liczby dzieci w rodzinie, co jest korzystne dla rodzin z większą liczbą dzieci.

Więcej informacji na temat Programu Aviva dla dużych rodzin na stronie aviva.pl/karta-duzej-rodziny

źródło: Aviva