Energia w gwarantowanej cenie w pakiecie z ubezpieczeniem

ERGO Hestia oraz Energa Obrót wprowadzają wspólną ofertę łączącą nawet trzyletnią gwarancję stałej ceny prądu z pakietem ubezpieczeń. Osoby, które z niej skorzystają, uzyskają między innymi gwarancję ochrony na wypadek utraty pracy czy pobytu w szpitalu.

ERGO Hestia obecnym oraz nowym klientom Energi Obrót po raz pierwszy proponuje ubezpieczenie gwarantujące dodatkowo zabezpieczenie spłaty rachunków. Efektem współpracy obu firm jest „Superoferta” obejmująca gwarancję stałej ceny energii oraz pakiet ubezpieczeniowy „Pogromca rachunków”, z którego klienci skorzystają gdy stracą lub będą niezdolni do pracy oraz gdy trafią do szpitala w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Pakiet „Pogromca Rachunków” to ubezpieczenie zaprojektowane przez ERGO Hestię dla spółki Energa Obrót. – Tworząc ten produkt, chcieliśmy zapewnić każdemu ubezpieczonemu poczucie bezpieczeństwa finansowego pokrywając stałe wydatki – wyjaśnia Aleksandra Brodowska z ERGO Hestii. – Nieszczęśliwe zdarzenia losowe, takie jak utrata lub niezdolność do pracy, zaskakują konsumentów często w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki nowej ofercie, osoby te będą mogły przetrwać ten trudny okres bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, takich jak zaciąganie kredytów na spłatę bieżących zobowiązań – dodaje Aleksandra Brodowska.

W pakiecie „Pogromca rachunków” przewidziana jest wypłata świadczeń na wypadek trzech ryzyk: utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy oraz hospitalizacji w następstwie nieszczęśliwego wypadku. W dwóch pierwszych przypadkach ubezpieczony może otrzymać w okresie obowiązywania ubezpieczenia nawet do 1500 złotych.

Połączenie sprzedaży energii z ubezpieczeniem to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy dopytywali nas o taką możliwość. Dzisiaj proponujemy ją zarówno nowym, jak i dotychczasowym naszym klientom, którzy do grudnia zdecydują się skorzystać ze specjalnego pakietu promocyjnego – mówi Beata Ostrowska, rzecznik prasowy Grupy Energa. – Zawiera on to nie tylko gwarancję stałej ceny sprzedaży prądu, nawet do końca 2018 roku, ale także – bez żadnych dodatkowych opłat – dodatkową ochronę, która w razie niektórych zdarzeń pozwoli im na spłatę zobowiązań. 

W przypadku hospitalizacji wypłacana jest kwota 150 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu, pod warunkiem, że trwa on co najmniej cztery dni.

źródło: Ergo Hestia