Europa kolejny sezon zagra z siatkarkami #VolleyWrocław

Europa Ubezpieczenia przedłużyła umowę o współpracy z klubem siatkarskim Volleyball Wrocław, dzięki czemu będzie wspierać wrocławskie siatkarki w sezonie 2021/22 w walce o tytuł mistrzyń Polski.

Europa Ubezpieczenia i klub siatkarski Volleyball Wrocław podpisały umowę o przedłużeniu współpracy na nowy sezon 2021/22. Zgodnie z nią firma ubezpieczeniowa, której siedziba mieści się we Wrocławiu, będzie wspierać siatkarki, występujące w najwyższej klasie rozgrywek Tauron Ligi, w ich walce o tytuł Mistrza Polski. To drugi sezon partnerstwa między klubem a towarzystwem ubezpieczeniowym.

Podobnie jak to miało miejsce w sezonie 2020/21, logo Europy będzie widoczne m.in. na koszulkach zawodniczek i materiałach klubowych #VolleyWrocław. Dodatkowo siatkarki zaangażują się w działania promocyjne aplikacji mobilnej app2U, której twórcą jest ubezpieczyciel. Natomiast Europa obejmie ochroną ubezpieczeniowa sekcje młodzieżowe, stowarzyszone z klubem siatkarskim.

Siatkówka to druga najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce, dostarczająca kibicom mnóstwo pozytywnych emocji i niezapomnianych przeżyć. Dlatego cieszę się, że w kolejnym sezonie będziemy mogli dopingować siatkarki #VolleyWrocław w ich walce o mistrzostwo Polski

– mówi Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia.

Sezon 2021/22 Tauron Ligi startuje już w piątek, 25 września. Pierwszy mecz siatkarki #VolleyWrocław rozegrają dzień później na wyjeździe w Legionowie. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport.

Bardzo cieszę się z przedłużenia współpracy z Europą. Poprzedni rok dał nam wiele. Mogliśmy poznać bardziej swoje potrzeby i dopracować ofertę. Europa to jednak przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy przez cały sezon dopingowali nas i wspierali w trudnych momentach. Za to bardzo dziękujemy i cieszymy się, że współpraca będzie kontynuowana w kolejnym sezonie

-mówi Ewa Naryniecka, członek zarządu Volleyball Wrocław

Ubezpieczenia sportowe to jeden z obszarów rozwoju Europy. Ubezpieczyciel oferuje polisy z ochroną dla osób uprawiających sport w kanale on-line i za pośrednictwem partnerów. W czerwcu tego roku wprowadził na rynek aplikacja app2U, w której jest dostępnych 11 ubezpieczeń z ochroną dla osób aktywnych fizycznie i podróżujących, w tym produkty stworzone z myślą o potrzebach fanów jazdy na rowerze czy narciarstwa.

Europa Ubezpieczenie to dwie firmy: majątkowa TU Europa i życiowa TUnŻ Europa.

ŹRÓDŁOEuropa Ubezpieczenia