Gothaer z Turbiną Polskiej Gospodarki

W najnowszym rankingu Turbin Polskiej Gospodarki została wyróżniona usługa ubezpieczenia GoBiznes proponowana przez towarzystwo ubezpieczeniowe Gothaer. Turbiny przyznawane są najlepszym produktom skierowanym do firm z sektora MŚP.

– Małe i średnie firmy to motor polskiej gospodarki. Stanowią aż 99,8% wszystkich firm w Polsce i co ważne, generują co drugą złotówkę w ramach PKB. Zarządzający nimi są coraz bardziej świadomi – ubezpieczenie traktują nie jako obowiązek, lecz inwestycję, oraz coraz bardziej wymagający – wybierają tylko te rozwiązania, które zabezpieczają ich działalność i jednocześnie budują ich przewagę konkurencyjną. Podstawą strategii Gothaer, dla której MŚP jest jednym z kluczowych sektorów, jest ciągłe rozwijanie oferty z naciskiem na wysoką jakość obsługi oraz zapewnienie maksymalnego zakresu ochrony dopasowanego do potrzeb naszych klientów i branż, w których działają – mówi Adam Dwulecki, członek zarządu Gothaer TU S.A.

GoBiznes to elastyczna oferta skierowana do małych i średnich firm, której najważniejsze elementy to ubezpieczenie majątku od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem i rozboju, odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością a także ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. Dodatkowo przedsiębiorca ma możliwość wybrania szeregu dodatkowych ubezpieczeń, m. in. NNW pracowników, mienia w transporcie, ochronę prawną.

Na podstawie doświadczeń oraz rozmów z pośrednikami, Gothaer wyszedł naprzeciw zróżnicowanym potrzebom MŚP, w zależności od sektora, w jakim działają, i przygotował ubezpieczeniowe pakiety branżowe. Na rozszerzone oferty mogą liczyć m.in. właściciele aptek, dilerzy samochodowi i warsztaty samochodowe, zarządzający hotelami oraz firmami budowlanymi. Ogromną zaletą oferty GoBiznes jest też aplikacja dla agentów, która w intuicyjny sposób pozwala dopasować zakres ubezpieczenia do potrzeb każdego klienta.

Za każdym razem, kiedy konstruujemy nową ofertę dla polskich przedsiębiorców wychodzimy od ich oczekiwań. Wyniki sprzedaży oraz przyznane wyróżnienie cieszą nas i potwierdzają atrakcyjność naszej usługi – podsumowuje Adam Dwulecki, członek zarządu Gothaer TU S.A.

Ranking Turbiny Polskiej Gospodarki został przygotowany przez kolegium redakcyjne Gazety Finansowej. Wyróżnienia otrzymały firmy, które zaproponowały najlepsze produkty dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

źródło: Gothaer