InterRisk dla Aktywnych – zapraszamy na start Biegu Rzeźnika

Już po raz drugi InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group został Partnerem i Sponsorem XII edycji Biegu Rzeźnika uznawanego za najtrudniejszy bieg górski organizowany w Polsce. Każdy z uczestników tego morderczego biegu będzie mógł się u nas ubezpieczyć od ewentualnych kontuzji.

Od dwóch lat współpracujemy z organizatorem kultowego dla każdego biegacza Biegu Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych. Powodów jest kilka. Od ponad 20 lat tworzymy produkty ubezpieczeniowe realnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Także dla biegaczy. I to w każdym wieku ponieważ w InterRisk w ramach zawieranego ubezpieczenia NNW Plus nie mamy ograniczeń wiekowych. Drugim jest fakt, że nasi pracownicy również biorą udział we wspieranych przez nas sportowych zmaganiach.

Z myślą o osobach, które aktywnie uprawiają sport – jeżdżą na rowerze, ćwiczą na siłowni, biegają – InterRisk przygotował ubezpieczenie dla Aktywnych. Stanowi ono ochronę przed skutkami kontuzji, złamań, które mogą przytrafić się podczas sportowej rekreacji. Oferta jest skierowana do wszystkich chętnych – nasi Klienci nie wypełniają ankiety medycznej. Zawarcie umowy zajmuje dosłownie kilka minut – ponieważ wniosek nie jest skomplikowany. Proponujemy ubezpieczenie krótkoterminowe – nawet na 1 dzień lub ubezpieczenie roczne. Nasz produkt ma kilka opcji dodatkowych z możliwością wyboru sumy ubezpieczenia w ramach ustalonego limitu.

Produkt Dla Aktywnych jest wsparciem w szybkim powrocie do zdrowia – ponieważ po urazie lub kontuzji, ubezpieczenie pokryje koszty leczenia, pobytu w szpitalu. Zapewni również środki na rehabilitację, która pozwoli na powrót do pełnej sprawności fizycznej. Naszym Klientom proponujemy również szeroki zakres świadczeń w ramach Assistance – wizytę pielęgniarki, lekarza, czy transport medyczny. W ramach naszego ubezpieczenia Klient może liczyć na pomoc psychologiczną, opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

W InterRisk wspieramy wyzwania. Szczególnie doceniamy te sportowe ambicje. Dlatego w ramach współpracy z Fundacją Biegu Rzeźnika ubezpieczyliśmy w 2014 roku ponad tysiąc osób w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków. W tym roku liczba ubezpieczonych będzie jeszcze większa. Uczestnicy „Biegu Rzeźnika Ultra”, „Biegu Rzeźnika na raty”, „Biegu Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych” i „Rzeźniczka” będą posiadać grupowe ubezpieczenie NNW zawarte w InterRisk na czas trwania poszczególnych biegów.

Bieg Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych jest towarzyskim rajdem miłośników biegania
i Bieszczad. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-6 czerwca w Cisnej. Blisko osiemdziesięciokilometrowa trasa wiedzie bieszczadzkim czerwonym szlakiem z Komańczy przez Cisną, góry Jasło i Fereczata, Smerek oraz połoniny do Ustrzyków Górnych. Limit czasu wynosi 16 godzin. W zawodach biorą udział drużyny dwuosobowe. Jest to bardzo trudny bieg, podczas którego należy zmierzyć się z trudną trasą i własnymi słabościami – jednak z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zdobywa wiele nagród.

Niezwykle cieszy nas fakt, że Bieg Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych został doceniony przez środowisko biegaczy i utytułowany przez użytkowników portalu ultrabiuegi.pl biegiem Roku 2014. To kolejne wyróżnienie dla sponsorowanego przez nas wydarzenia – powiedziała Anna Krajewska – Horosz – z Biura Marketingu i PR w InterRisk. – W zeszłym roku Bieg Rzeźnika. InterRisk dla Aktywnych został „Imprezą biegową 2014” portalu biegimasowe.pl oraz najlepszym biegiem górskim w Polsce wg portalu Biegigorskie.pl – dodała Anna Krajewska – Horosz.

źródło: InterRisk