InterRisk ma Antidotum na kolejki do lekarzy. Wystarczy 52 zł miesięcznie.

Do Polski wróciła wiosenna pogoda, i z tego powodu znów wzrasta liczba zachorowań na infekcje górnych dróg oddechowych. Posiadacze indywidualnego ubezpieczenia kosztów leczenia Antidotum Plus zamiast czekać w kolejkach w placówkach publicznej służby zdrowia mają bezgotówkowy dostęp do wysokospecjalistycznej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Może, więc warto zainwestować w zdrowie osobiste i członków rodziny? Tym bardziej, że ochronę można mieć za już 52,00 zł miesięcznie.

Pogoda w 2016 r. cały czas nas zaskakuje. Po ciepłym deszczowym, niemal wiosennym początku roku, na dwa tygodnie pojawiła się zima z mrozem i obfitymi opadami śniegu, dając dzieciom i młodzieży szkolnej nadzieję na wspaniałe zimowe ferie. Teraz znów wraciła do nas wiosna. Przez najbliższy tydzień z zachodu na wschód będzie się przemieszczać front atmosferyczny, który przyniesie do Polski ciepłe i wilgotne masy powietrza, a z nimi opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do ponad 10 stopni Celsjusza. Taka gwałtowna zmiana niesie za sobą ryzyko gwałtownego zwiększenia się liczby infekcji górnych dróg oddechowych. Uważa się, że pod wpływem wahań temperatury i zimnego powietrza dochodzi do zmian w błonie śluzowej nosa, które ułatwiają atak wirusów, osłabiając naturalne mechanizmy obronne przed zakażeniem. – Skutkiem gwałtownych zmian pogody jest zazwyczaj wzrost liczby zachorowań i zgłoszeń do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Kolejki w publicznych placówkach wydłużają się błyskawicznie, i na wizytę u lekarza możemy czekać do kilku godzin. Antidotum na tą bolączkę są nasze ubezpieczenia zdrowotne, które zapewniają nielimitowany dostęp do lekarzy podstawowego kontaktu, i specjalistów – mówi Katarzyna Rudzka, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych i Zdrowotnych InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

InterRisk jest jednym z liderów w segmencie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce dedykowanych klientom indywidualnym. Towarzystwo było jednym z pierwszych, które zaoferowało takie produkty na polskim rynku. Klienci InterRisk mają do wyboru prywatne ubezpieczenie zdrowotne: Medi Care i Antidotum Plus. Pakiet Antidotum Plus kierowany jest do osób, które nie ukończyły 65 lat w wariancie indywidualnym i rodzinnym. Towarzystwo ograniczyło do minimum niezbędne formalności – nie trzeba wypełniać ankiety medycznej o stanie zdrowia, dzięki czemu decyzja o możliwości zawarcia umowy zapada natychmiast. Zgodnie z warunkami umowy ubezpieczenia polisa umożliwia dostęp do nowoczesnych technologii medycznych, za bardzo atrakcyjną składkę – już od 52,00 zł miesięcznie (składka nie jest uzależniona od stanu zdrowia czy wieku ubezpieczonego!). Klienci InterRisk otrzymują m.in.:

  • bezgotówkową realizację świadczeń w sieci prawie 1000 placówek medycznych o wysokim standardzie i nowoczesnym wyposażeniu;
  • dostęp do infolinii medycznej (24h/7 dni w tygodniu);
  • nielimitowane wizyty u lekarzy specjalistów bez skierowania;
  • szeroki zakres świadczeń medycznych, w tym dostęp do badań specjalistycznych, np. tomografii komputerowej, czy rezonansu magnetycznego (bez karencji) i badań diagnostycznych.

– Coraz więcej Polaków dostrzega, jaki komfort dają prywatne ubezpieczenia zdrowotne, w porównaniu z usługami oferowanymi przez ciągle niedofinansowaną publiczną służbą zdrowia, zwłaszcza, jeśli chodzi o dostęp do specjalistów. Popularność prywatnych ubezpieczeń wzrasta, a nasza oferta ocenia jest wysoko. W 2015 r. sprzedaliśmy o 22% więcej ubezpieczeń zdrowotnych dla klientów indywidulanych – dodaje Katarzyna Rudzka.

W ramach ubezpieczenia Antidotum Plus świadczeniem objęte są choroby uprzednio występujące (nie dotyczy to świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu), prowadzenie ciąży, rehabilitacja, wizyty domowe, szczepienie przeciw grypie. Klienci dostają 10% zniżki na wskazane usługi medyczne świadczone w placówkach własnych partnera medycznego. Dodatkowo mają możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o pomoc doraźną oraz pobyt ubezpieczonego w szpitalu.

Informacje o InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, Vienna Insurance Group

InterRisk to jeden z wiodących polskich ubezpieczycieli obecnych na rynku od ponad 20 lat. Oferuje szeroką gamę ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, zdrowotnych i finansowych. Dzięki uniwersalnej ofercie klientami InterRisk są zarówno osoby fizyczne, jak i małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Co roku Spółka ubezpiecza milion polskich uczniów i studentów. W zakresie ofert dla firm – InterRisk jest rynkowym liderem w udzielaniu gwarancji ubezpieczeniowych.

źródlo: InterRisk