Jeden z najszerszych zakresów ochrony zdrowia i życia pracowników

ING Życie rozpoczęło kolejny etap rozbudowywania swojej oferty ubezpieczeń grupowych. Towarzystwo wprowadziło na rynek umowę dodatkową na wypadek nowotworu dla pracownika i jego małżonka. Dzięki temu powstał produkt gwarantujący wszechstronną ochronę zdrowia i życia osób zatrudnionych w firmach oraz ich rodzin.

 Rosnące zainteresowanie ochroną nowotworową na rynku ubezpieczeń oraz sukces naszej indywidualnej odsłony produktu ONA i ON sprawiły, że zdecydowaliśmy się rozszerzyć oferowany w ramach grupówki zakres poważnych zachorowań. Ubezpieczenie zawiera jedną z najszerszych list nowotworów, w tym nowotwory złośliwe także, we wczesnym stadium zaawansowania, przedinwazyjne oraz łagodne – mówi Przemysław Pakulski, kierownik ds. produktów w ING Życie.

ING Życie proponuje klientowi kompleksowe zabezpieczenie jego zdrowia. Rozszerzona oferta ubezpieczeń grupowych uwzględnia bowiem aż 62 poważne zachorowania, w tym nowotwory. Oferta została dostosowana do specyfiki tego rodzaju ubezpieczeń gwarantując jeden zakres chorób nowotworowych dla mężczyzn i kobiet oraz wypłatę 100% sumy ubezpieczenia na walkę z chorobą po niepomyślnej diagnozie. W ramach polisy dodawany jest przydatny assistance medyczny, w skład którego wchodzą m.in. domowa wizyta lekarska, transport medyczny, organizacja procesu rehabilitacji i opieki na dziećmi oraz wsparcie psychologa. Ponadto umowa gwarantuje także pakiet profilaktyczny z dostępem do platformy dietetycznej oraz wsparciem dietetyka.

 Od ponad dwóch lat konsekwentnie angażujemy się w działania promujące profilaktykę zdrowotną – aktywność fizyczną i zdrową dietę – w sposób pozytywny i niestandardowy. Liczymy na to, że nasza nowa inicjatywa zachęci i przekona Polaków, że o zdrowie warto się troszczyć cały czas – podkreśla Przemysław Pakulski.

Co więcej, polisa grupowa zapewnia również ochronę na wypadek utraty życia i zdrowia oraz pobyt w szpitalu na całym świecie bez redukcji świadczeń dla ubezpieczonego oraz jego małżonka i dzieci.

Pierwszy etap rozbudowywania ubezpieczeń grupowych ING Życie przeprowadziło we wrześniu ur. Ubezpieczyciel wprowadził wówczas pakiety ochronne – życiowy, zdrowotny i rodzinny. Dzięki nim przedsiębiorstwa zyskały możliwość łatwego i elastycznego dostosowania ubezpieczeń  do specyfiki swojej działalności,  tworząc jednocześnie najodpowiedniejszy zakres ochrony pracowników i ich rodzin bez dodatkowych formalności. Zostały one opracowane na bazie głównych potrzeb klientów i nadal będą dostępne w ofercie towarzystwa, w tym także z rozszerzoną ochroną na wypadek nowotworu.

Należy również wspomnieć, że w lipcu br. ING Życie w Polsce zmienia nazwę na Nationale-Nederlanden. Nie ma to natomiast wpływy na wszystkie zobowiązania wobec klientów, bieżącą obsługę czy zawarte przez towarzystwo umowy.

źródło: ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A