Locum Comfort od BZ WBK-Aviva – nowe ubezpieczenie domu i mieszkania

17 lipca br. BZ WBK-Aviva wprowadza do oferty Banku Zachodniego WBK  Locum Comfort. To nowa odsłona ubezpieczenia domów i mieszkań. Jego dużym atutem jest pełna swoboda w konfiguracji zakresu ubezpieczenia w zależności od potrzeb. Ochroną można objąć dom, mieszkanie, wyposażenie, budowle dodatkowe np. garaż, ale również dom letniskowy. Ciekawą opcją jest np. pakiet rower, w ramach którego oferowana jest dodatkowa ochrona na wypadek rabunku roweru i pomoc w razie jego awarii lub wypadku. W ramach ubezpieczenia dostępny jest także szeroki pakiet usług assistance z dostępem do różnych specjalistów zarówno domowych, jak i medycznych oraz opcją pokrycia kosztów części zamiennych. BZ WBK-Aviva wprowadza także Gwarancję Szybkiej Wypłaty Odszkodowania w ciągu 10 dni roboczych, dla określonych szkód.

Pracując nad nową wersją ubezpieczenia uwzględniliśmy zgłaszane przez klientów potrzeby. Chcemy, by w ofercie Banku Zachodniego WBK było atrakcyjne, nowoczesne ubezpieczenie majątkowe z wieloma ciekawymi opcjami dodatkowymi i dużą elastycznością wyboru – komentuje Krzysztof Charchuła, prezes Zarządu BZ WBK-Aviva TU.

Na start sprzedaży przygotowane zostały atrakcyjne promocje. Klienci, którzy zakupią Locum Comfort do 31 sierpnia otrzymają 20% zniżkę w składce. Dodatkowo, osoby, które wybiorą pakiet ubezpieczenia – nieruchomość, ruchomości od ognia i kradzieży oraz OC, otrzymają voucher zniżkowy na zakup polisy turystycznej „Na Podróż” ze zniżką do 50%.

Równolegle BZ WBK-Aviva wprowadza Ubezpieczeniowy Program Lojalnościowy, w ramach którego będzie premiować klientów za kontynuację ochrony oraz wybór kolejnych produktów. W ramach programu można liczyć na zniżki nawet do 30%.

Ubezpieczenie Locum Comfort dostępne jest w placówkach Banku Zachodniego WBK od 17 lipca br. Klienci banku mogą także zakupić je przez telefon, korzystając z infolinii Banku Zachodniego WBK.

ŹRÓDŁO BZ WBK-Aviva