MetLife: Ubezpieczenia i inwestycje w kampanii reklamowej

Rozpoczął się kolejny etap kampanii reklamowej MetLife, w którym prezentowany jest produkt ochronno – inwestycyjny MetLife Invest. Hasło kampanii pozostaje niezmienne i brzmi „Rozwijamy się dla Ciebie od ponad 145 lat.”

Reklamowany flagowy produkt towarzystwa „MetLife Invest” gwarantuje ochronę ubezpieczeniową, ale także możliwość oszczędzania i inwestowania środków, zapewniając tym samym perspektywy na przyszłość oraz wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń podczas trwania programu.

– Głównym przesłaniem spotu jest troska MetLife o przyszłość finansową klientów i ich bliskich. Dbając o transparentność i rzetelność przekazywanych informacji, podkreślamy w spocie ryzyko związane z inwestowaniem w fundusze kapitałowe. – mówi Izabela Ptaszyńska Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji MetLife w Polsce – Kreację spotu zleciliśmy firmie PZL, natomiast media zakupił dla nas dom mediowy Vizeum.

Podobnie, jak w poprzednich odsłonach reklamowych marki, również w spocie produktowym pojawia się Snoopy – ambasador marki MetLife i postać z komiksu Peanuts (Fistaszki).

Reklama emitowana jest na antenach TVN, TVP1, TVP3, Polsat oraz na licznych kanałach tematycznych. Kampania widoczna jest również w Internecie.

Spot kampanii reklamowej MetLife dostępny jest w kanale YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=y3SghgyaMgI

 źródło: MetLife