Nationale-Nederlanden z nową ofertą dla uczniów – i nie tylko

12 września Nationale-Nederlanden wprowadza do swojej oferty nowe ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia ciała dziecka. Z jej tytułu ubezpieczyciel wypłaci określoną sumę ubezpieczenia za sam fakt uszkodzenia ciała w wyniku NW (nieszczęśliwego wypadku). Umowa dodatkowa to dostępne rozszerzenie znanych już Klientom produktów „Ochrona Jutra” oraz „Sposób na Przyszłość”. Ponadto do nowego ubezpieczenia dodawany jest także darmowy assitance.

Nowa umowa dodatkowa

Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka są najważniejsze dla każdego rodzica. Dzieciństwo oraz okres bycia nastolatkiem to czas, kiedy pociecha poznaje świat, bada, odkrywa i doświadcza nowych rzeczy. Jest przy tym często bardzo aktywna i ruchliwa, co może skutkować nieprzewidzianym zdarzeniem. Dlatego w razie jego wystąpienia warto mieć szybki i skuteczny plan działania, który pozwoli jak najlepiej zaopiekować się najmłodszymi członkami rodziny. Nationale-Nederlanden wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin opracowało dopasowany do ich potrzeb plan – umowę dodatkową rozszerzającą zakres ochrony dziecka o nieszczęśliwe wypadki.

Wyróżnikiem naszej oferty jest to, że wypłata obejmuje sam fakt uszkodzenia ciała w wyniku NW, a nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu będący jego konsekwencją. Takie rozwiązanie sprawia, że wypłata jest szybsza, ponieważ nie trzeba czekać do zakończenia rehabilitacji. Warto dodać, że w przypadku zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego możemy liczyć nawet na 75 000 zł odszkodowania – opisuje nowe rozwiązanie Grzegorz Hoffman, kierownik ds. produktów Nationale-Nederlanden.

W ramach umowy Klienci mogą skorzystać z darmowego assistance, który pokrywa m.in. koszty związane z domową opieką pielęgniarską i lekarską w domu dziecka oraz organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji, dostawę lekarstw, wizytę lekarza pierwszego kontaktu oraz, co może okazać się szczególnie przydatne podczas roku szkolnego, organizację korepetycji.

Zmiany w pakiecie dziecięcym

Oprócz wprowadzenia nowej umowy dodatkowej ubezpieczyciel zmienia także pakiet dziecięcy. Od września zostanie on podzielony na dwa: wypadkowy oraz zdrowotny. Zestaw umów w pakiecie jest różny w zależności od wybranej polisy podstawowej.

Wybierając ubezpieczenie warto zwrócić uwagę na jego elastyczność oraz możliwość w zakresie dopasowania go do swoich potrzeb, które ulegają zmianie w miarę upływu czasu. Dlatego dobra polisa dziecięca powinna dawać szeroki wachlarz możliwości ochrony przed ryzykami charakterystycznymi dla tej grupy. Nie bez znaczenia pozostaje także opcja oszczędnościowa, która jest cennym uzupełnieniem do funkcji ochronnej polisy – wskazuje Grzegorz Hoffman oraz dodaje – Z tych powodów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie umowy dodatkowej na wypadek uszkodzenia ciała dziecka i podzielenie pakietu dziecięcego, dając tym samym większe możliwości wyboru naszym Klientom w zakresie zabezpieczenia zdrowia i przyszłości ich dzieci.

ŹRÓDŁONationale-Nederlanden