Plejada osobistości na The Color Run by PZU w Warszawie

27 czerwca po raz pierwszy w stolicy, odbędzie się The Color Run – „najszczęśliwsze 5 km na świecie”. Blisko 10 tys. uśmiechniętych osób zostanie „wymalowane” kolorowymi proszkami i przebiegnie, przespaceruje, a nawet przetańczy trasę wokół Stadionu Narodowego.

The Color Run to połączenie biegu na 5 km, gdzie uczestnicy co kilometr są obsypywani kolorowymi proszkami oraz festiwalu muzycznego. W zeszłym roku TCR odbył się w ok. 300 miejscach w 50 krajach na świecie. W Polsce wydarzenie wspierane przez PZU miało swoją premierę w zeszłym tygodniu w Poznaniu. Natomiast już w sobotę 27 czerwca, impreza zawita do Warszawy. Start o godz. 17, na błoniach Stadionu Narodowego (od strony al. Zielenieckiej).

W wydarzeniu wezmą udział profesjonalni biegacze, sportowcy, aktorzy, muzycy i blogerzy – wszyscy w jednym celu: świetnej zabawy. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Orlando Sa (ambasador The Color Run by PZU), Natalia Siwiec, Kamil Bednarek, Basia Kurdej-Szatan, Yared Szegumo, Sylwester Wardęga, Wapniak, Monika Kołakowska, Marek Kościkiewicz i Filip Chajzer.

60% wszystkich uczestników TCR to osoby, które po raz pierwszy w swoim życiu przemierzają dystans 5 km. Motywują ich dobra zabawa, „kolorowa” atmosfera oraz okazja do rozpoczęcia aktywnego trybu życia. Podczas biegu nie ma mierzonego czasu, więc impreza kierowana jest do każdego, również do młodzieży i dzieci, które mogą przyjść wraz z opiekunami.

źródło: PZU