Prezent dla Mam od MetLife

Dzień Matki to święto, podczas którego każda Mama powinna czuć się wyjątkowo. MetLife przygotowało w tym dniu specjalną ofertę dla wszystkich Mam – 10% zniżki na  ubezpieczenie Bezpieczne Dziecko. Zniżka ta dotyczy nie tylko pierwszej składki, ale całego okresu ubezpieczenia.

Bycie Mamą to wyjątkowa rola, pełna codziennych uroków, ale też trudów i trosk. Niejedna mama zapytana o to, czego pragnie najbardziej, bez wahania odpowie: zdrowia i bezpieczeństwa swoich dzieci. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, MetLife z okazji święta Mam postanowiło obdarować wszystkie Mamy i innych członków rodziny 10% zniżką na zakup ubezpieczenia dla dziecka Bezpieczne Dziecko. Rabat liczony jest od standardowej ceny za polisę i dotyczy każdej składki w całym okresie ubezpieczenia, czyli nawet przez 21 lat.

Bezpieczne Dziecko – spokojna Mama

Polisa Bezpieczne Dziecko zapewnia finansowe wsparcie w przypadku groźnej choroby, niewielkich urazów powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku, pobytu w szpitalu i operacji, jak również na wypadek poważnych zdarzeń losowych, skutkujących trwałym inwalidztwem. Ochrona jest ważna na całym świecie przez 24 godziny na dobę.

Warto podkreślić, że w okresie wakacyjnym, suma ubezpieczenia jest automatycznie podwojona.  Oznacza to, że jeśli zdarzenie ma miejsce podczas miesięcy wakacyjnych (1 lipca – 31 sierpnia), suma ubezpieczenia w najwyższym wariancie wzrasta ze 120 do 240 tysięcy złotych.

– Produkt Bezpieczne Dziecko został przygotowany we współpracy z rodzicami, których pytaliśmy o to, jak powinna wyglądać idealna polisa dla ich dzieci. „Bezpieczne Dziecko” zapewnia wsparcie w sytuacjach losowych, gdy rozwój młodego człowieka może napotkać na nieprzewidziane przeszkody – wyjaśnia Monika Waśniewska, Kierownik ds. Rozwoju Produktów Życiowych MetLife. – Cieszymy się, że mając w ofercie taki produkt możemy zaproponować Mamom coś wyjątkowego, co zapewni im pomoc i wsparcie w trudnych sytuacjach, a także zapewni poczucie bezpieczeństwa przez cały okres ochrony.

Dodatkową korzyścią polisy jest Powypadkowy Pakiet Medyczny stanowiący jej integralną część.  Obejmuje on m.in. konsultacje medyczne (10 specjalizacji), specjalistyczne badania, zabiegi i rehabilitację, pomoc w nauce, czy baby concierge, czyli dostęp do pakietu takich usług, jak: organizacja zakupów i dostawy artykułów dla dziecka, pomoc w organizacji przyjęcia lub imprezy urodzinowej czy koordynacja projektu i aranżacji pokoju dziecięcego przez architekta wnętrz. Organizacja tych usług jest bezpłatna, klient natomiast ponosi koszty ich realizacji, po zaakceptowaniu wybranej opcji. Powypadkowy Pakiet Medyczny jest dostępny całodobowo, choć niektóre usługi mogą być zrealizowane w godzinach pracy poszczególnych placówek.

Polisę Bezpieczne Dziecko ze zniżką można zakupić w dniach 26 maja – 2 czerwca 2015 roku u agentów MetLife, lista dostępnych placówek dostępna jest na stronie www.metlife.pl

źródło: MetLife