Top Employers 2017: Nationale-Nederlanden wśród najlepszych pracodawców

Nationale-Nederlanden znalazło się w gronie najlepszych pracodawców. Firma otrzymała prestiżowy tytuł Top Employers 2017, który jest przyznawany organizacjom spełniającym najwyższe standardy w zakresie rozwijania talentów i polityki personalnej. Nationale-Nederlanden dąży do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Badanie Top Employers przeprowadzane jest co roku przez niezależną organizację Top Employers Institute. „Uzyskanie certyfikatu Top Employers stanowi potwierdzenie dla prowadzonej przez nas strategii zarządzania personelem i budowania kultury organizacyjnej. Przywiązujemy dużą wagę do tego jakim pracodawcą jesteśmy i stawiamy sobie coraz bardziej ambitne zadania w zakresie poprawy satysfakcji pracowników oraz umacniania naszej obecności na rynku pracy jako firmy, z którą warto wiązać swoje plany zawodowe” – mówi Aleksandra Paszkiewicz, Dyrektor HR w Nationale-Nederlanden.

Budowanie angażującego i inspirującego środowiska pracy wpisane jest w strategię firmy Nationale-Nederlanden.

Prestiżowy certyfikat Top Employer jest przyznawany, przez Instytut Top Employers, organizacjom oferującym pracownikom najlepsze warunki pracy i dbającym o ich rozwój. W celu uzyskania certyfikacji uczestnicy muszą przejść proces szczegółowego badania, na które składa się siedem kluczowych dla pracodawcy obszarów. Badanie jest weryfikowane przez zewnętrznego audytora i pozwala na dokładne ocenienie sposobu zarządzania kapitałem ludzkim i warunków pracy w organizacji.

W ostatnich miesiącach firma Nationale-Nederlanden zdobyła tytuł Solidnego Pracodawcy oraz nagrodę w konkursie Siła Przyciągania w kategorii „Najlepsza inicjatywa budująca zaangażowanie i lojalność pracowników”.

ŹRÓDŁONationale-Nederlanden