ING Bank Śląski nagrodzony tytułem „Bank of the Year in Poland”

ING Bank Śląski został wyróżniony przez brytyjski magazyn The Banker tytułem „Bank of the Year in Poland”. Międzynarodowe jury doceniło rekordowe wyniki finansowe banku za 2014 rok, wielokanałowy, nowoczesny dostęp do produktów i usług oraz wysoką jakość świadczonych usług.  

Nagroda Najlepszego Banku w Polsce jest nas dużym wyróżnieniem. Bardzo się cieszę, że działania ING Banku Śląskiego zostały docenione przez międzynarodowych ekspertów. Dokładamy starań aby utrzymać pozycję silnego i stabilnego banku, który jest jednocześnie nowoczesny i innowacyjny. Chcemy dostarczać klientom najlepszą jakość obsługi oraz utrzymywać ich satysfakcję na wysokim poziomie powiedziała Małgorzata Kołakowska, prezes ING Banku Śląskiego.

„Bank of the Year in Poland” to już druga nagroda przyznana ING Bankowi Śląskiemu przez miesięcznik The Banker w 2015 roku. Bank został wyróżniony w konkursie „Technology Project of the Year 2015” i otrzymał nagrodę w kategorii Delivery Channels za Aleo, pierwszą na polskim rynku platformę handlowo-aukcyjną dla firm.

Konkurs Bank of the Year ma na celu nagradzanie najlepszych banków na świecie pod względem wyników finansowych oraz jakości świadczonych usług. Konkurs jest organizowany przez miesięcznik The Banker należący do Financial Times. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych czasopism poświęconych ekonomii, bankowości i finansom międzynarodowym.

źródło: ING Bank Śląski