ING Bank Śląski oferuje najlepsze konto dla młodzieży

Najlepszy rachunek dla dzieci powyżej 13 lat to Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim – to wynik „Rankingu TOP 10. Konta dla dzieci, młodzieży i studentów 2015” przygotowanego przez portal Money.pl.

Przygotowując zestawienie, redakcja portalu oceniała: warunki zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku, wysokość opłaty za kartę oraz warunki zwolnienia z niej, koszt przelewu internetowego, możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju i warunki jej uzyskania, koszt wypłaty z bankomatu obcego, możliwość założenia rachunku dla dziecka w wieku poniżej 13 lat, konieczność posiadania przez rodzica rachunku w tym samym banku, dostępność aplikacji mobilnej oraz bonusy (money-back, programy rabatowe i inne).

Jak podaje redakcja portalu Money.pl, użytkownik jest bezwarunkowo zwolniony z wszelkich opłat za typowe operacje – nie płaci za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty, przelewy przez internet i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Ma możliwość zmiany wizerunku karty, skorzystania z programu rabatowego i płacenia telefonem.

Więcej informacji o rankingu na stronie Money.pl

źródło: ING Bank Śląski