ING Bank Śląski spotyka się z biznesem

ING Bank Śląski rozpoczął cykl spotkań z przedsiębiorcami „Biznes polega na chwytaniu okazji, a Twój biznes polega na Tobie”. Na inauguracyjnym spotkaniu, w Operze i Filharmonii w Białymstoku, swoim doświadczeniem dzielili się prelegenci – Grzegorz Albrecht i Jakub Bączek.

Od lat staramy się inspirować Polaków aby wzięli życie we własne ręce.  Osoby, które zaczynają biznes są tego najlepszym przykładem stąd koncepcja spotkania. Wiemy, że małe firmy potrzebują wiedzy aby rosnąć ale nie koniecznie tej książkowej. Większe firmy mają sztab badaczy i analityków natomiast w małej firmie siłą jest pomysłowość właściciela, który stale potrzebuje inspiracji, żeby pobudzać swoją kreatywność. Dlatego zaprosiliśmy specjalistów spoza branży finansowej. Zależy nam, aby klienci dostali coś co będzie wartością dodaną i równocześnie udowodni, że dzięki ING mogą być o krok do przodu w biznesie – powiedziałaMagdalena Szlachetka, Dyrektor Regionalna ds. Detalicznych w ING Banku Śląskim.

Podczas spotkań ING z biznesem prelegenci przekazują zaproszonym przedsiębiorcom praktyczne wskazówki jak prowadzić firmę. Odpowiadają na ważne pytania dotyczące wykorzystania szans i trendów, inspirują do zmian i motywują do ich wdrożenia.

Wśród prelegentów:

  • Grzegorz Albrecht

Przedsiębiorca, który projektuje i wprowadza na rynek nowe produkty i usługi a oprócz tego wykładowca, mentor i prelegent. Podpowiada, gdzie szukać inspiracji do rozwoju i jak wykorzystać nadarzające się okazje, aby z sukcesem rozwijać swoją firmę.

  • Jakub Bączek

Złoty medalista mistrzostw świata, trener mentalny kadry narodowej siatkarzy a oprócz tego przedsiębiorca, autor książek, podróżnik i znany w Polsce motywator. Przekazuje pozytywną energię, udziela praktycznych wskazówek, które pomogą stawić czoła każdemu wyzwaniu.

źródło: ING Bank Śląski