ING opublikował nowy Raport Agro

Specjaliści ING Banku Śląskiego opublikowali nowy Raport Agro poświęcony rynkowi zbóż, roślin oleistych, mięsa i mleka.

Raporty Agro są tworzone w cyklu miesięcznym od stycznia 2017 roku i uwzględniają sytuację agrobiznesu zarówno na rynkach międzynarodowych, jak i w Polsce. Publikacja przedstawia analizy dotyczące produkcji wyrobów, kształtowania cen, wymiany handlowej, występujących ryzyk i innych informacji dotyczących poszczególnych towarów.

„Jako bank aktywnie wspieramy przedsiębiorców rolnych, oferując dostosowaną do oczekiwań rynku rolnego ofertę finansowania. Producenci rolni to rzetelni i solidni klienci, z którymi chcemy współpracować. Z myślą o klientach z sektora rolnego został powołany zespół, który na bieżąco śledzi i analizuje zmiany zachodzące w branży. Do ich dyspozycji oddajemy Raporty Agro, w których przedstawiamy nasze doświadczenia i wiedzę w tej specyficznej dziedzinie.” – mówi Artur Waraksa, Ekspert Ekonomiczny w ING Banku Śląskim.

Część raportu dotycząca zbóż i roślin oleistych obejmuje informacje z rynków pszenicy, jęczmienia, kukurydzy i rzepaku. W drugiej części znajdują się informacje z rynków mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego i mleka.

Szczegółowy raport znajduje się na stronie: https://www.ingbank.pl/przedsiebiorstwa-i-jst/raporty-agro