ING zaprasza na webinar „Emerytura Mistrzów” z blogerem finansowym Marcinem Iwuciem

ING zachęca Polaków do rozpoczęcia pracy nad emerytalną finansową kondycją. Marcin Iwuć – ekspert od finansów osobistych, autor bloga Finanse bardzo osobiste i popularnej książki „Jak zadbać o własne finanse?” poprowadzi webinar „Emerytura Mistrzów”. Zapraszamy 20 września o godz. 19:00 na fanpage ING Banku Śląskiego na Facebooku.

“Spróbuj następny miesiąc przeżyć za 30 proc. swojego wynagrodzenia. Jeżeli się uda, to będzie dobrze. Jeśli nie, to masz przedsmak tego, co czeka Cię na emeryturze.” 

Marcin Iwuć

Podczas webinaru uczestnicy:  

  • dowiedzą się ile faktycznie wyniesie ich emerytura z ZUS i ile dodatkowych pieniędzy będą potrzebować;
  • zbudują plan pracy nad swoją finansową formą na jesień życia i dowiedzą się ile powinni odkładać na emeryturę w ich wieku;
  • poznają emerytalne rozwiązania, dzięki którym oszczędności podatkowe zamiast powędrować do fiskusa, zostaną do ich dyspozycji;
  • na koniec szkolenia otrzymają opracowany przez Marcina Iwucia przewodnik po IKE i IKZE, który pomoże im poznać produkty emerytalne, zaoszczędzić na podatkach i precyzyjnie określić najlepszy dla nich plan działania.

Marcin Iwuć – trener i publicysta w zakresie inwestycji, rynków kapitałowych oraz finansów osobistych. Prowadzi bloga Finanse bardzo osobiste i jest autorem książki “Jak zadbać o własne finanse?”. Analityk finansowy z certfikatem CFA.

Podziel się: