Kartą Diners Club zapłacisz w Cinema City – jednej z największych sieci kin w Polsce

Prestiżowe karty Diners Club są już akceptowane w Cinema City. To jedna z największych sieć w kraju, która posiada 35 kin w 20 miastach.

 

Instrumenty płatnicze Diners Club akceptowane są w ponad 190 krajach. W Polsce zapłacić kartami wydawcy można w około 80 proc. wszystkich punktów usługowo-handlowych. Sieć kin Cinema City to kolejny ważny obszar dla wydawcy, który rozszerza akceptacje w branży rozrywkowej. Jak wynika z danych Box Office, w pierwszych trzech kwartałach 2019 roku krajowe kina sprzedały w sumie ponad 43 mln biletów – blisko 6 proc. więcej niż rok wcześniej.

 

– Chcemy, aby posiadacze naszych kart mogli zapłacić za każdy rodzaj produktu i usługi. Polacy kochają dobre kino o czym najlepiej świadczą dane rynkowe. Dlatego rozszerzamy naszą współpracę również o ten segment – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

 

– Nasza akceptacja jest wysoka i sięga w Polsce około 80 proc. Stale jednak pracujemy nad tym, by była ona jeszcze większa. W tym roku nawiązaliśmy współpracę m.in. z siecią Żabka, teraz Cinema City. W następnych miesiącach planujemy kolejne rozszerzenia – dodaje.

 

Diners Club wydaje karty kredytowe i obciążeniowe z okresem bez odsetkowym do 59 dni i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów karty w wysokości od 6 proc. w skali roku. Instrumenty płatnicze Diners Club zawierają bogaty pakiet usług dodanych, przeznaczony szczególnie dla osób, które podróżują prywatnie i służbowo, m.in. kompleksowe ubezpieczenie podróży do 1 mln zł, obejmujące właściciela i współtowarzyszy podróży (członków rodziny lub współpracowników), wstęp do ponad 850 saloników lotniskowych na całym świecie czy usługę Fast Track. Karty wydawcy można także połączyć z jednym z dwóch programów lojalnościowych – ClubMiles lub Miles nad More.