Karta Kibica – przedsprzedaż biletów na mecze Reprezentacji i promocja!

Posiadacze Karty Kibica jako pierwsi mogą zakupić bilety na towarzyskie mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej z Serbią i Finlandią. Przedsprzedaż wejściówek na spotkania rozpocznie się odpowiednio 23 i 24 lutego br. Dla 400 fanów biało-czerwonych, którzy dopiero planują zamówić Kartę Kibica, Alior Bank przygotował specjalną promocję.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra wkrótce dwa spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy we Francji: 23 marca z Serbią w Poznaniu i 26 marca z Finlandią we Wrocławiu. Przedsprzedaż biletów zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy Karty Kibica rozpocznie się odpowiednio
23 i 24 lutego.

Dla fanów, którzy planują założenie Karty Kibica, by już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach, Alior Bank przygotował promocję „Karta Kibica na Mistrzostwa”. 400 osób, które jako pierwsze założą Kartę między 23 lutego a 23 marca, zasilą ją jednorazowo na kwotę min. 50 zł i wykonają transakcję na tę kwotę, otrzyma Nagrodę Kibica. Będzie to e-karta podarunkowa do sieci sklepów Empik o wartości 50 zł. Promocja potrwa do 23 marca lub do wyczerpania puli nagród.

Aby zamówić Kartę Kibica, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie: www.laczynaspilka.pl,
a następnie wnieść jednorazową opłatę w wysokości 25 zł. Kwota ta zostanie zwrócona w postaci rabatu przy zakupie pierwszego biletu na mecz Reprezentacji. Następnie należy poczekać na informację, że Karta jest gotowa i odebrać ją w jednej z placówek Alior Banku.

Karta Kibica to wspólny projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej i Alior Banku przygotowany z myślą o najwierniejszych fanach Reprezentacji Polski. Jedną z korzyści związanych z posiadaniem Karty Kibica jest pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze biało-czerwonych.

Więcej informacji o Karcie Kibica i regulamin promocji są dostępne na stronie: https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/uslugi/karta-kibica.html.

źródło: Alior Bank