Karta kredytowa PKO Infinite w nowej, metalowej odsłonie

  • Najbardziej prestiżowa karta kredytowa PKO Banku Polskiego jest od teraz oferowana w wyjątkowej postaci.
  • Nowa karta PKO Infinite jest metalowa, a jej rdzeń wykonano ze stopu wolframu.
  • Karta oferowana jest m.in. klientom Bankowości Prywatnej PKO.

Karta kredytowa PKO Infinite to najbardziej prestiżowa karta w ofercie PKO Banku Polskiego. Od teraz oferowana w wyjątkowej postaci – karta jest metalowa, a jej rdzeń wykonano ze stopu wolframu. Dane posiadacza umieszczone są na rewersie i wygrawerowane w technice laserowej odpornej na ścieranie. Z karty zniknął pasek na podpis – do potwierdzenia transakcji wykorzystywany będzie tylko numer PIN. Różnica między nową a poprzednią kartą jest nie tylko widoczna, ale też wyczuwalna – waży 18 gramów, czyli 3 razy więcej niż standardowa plastikowa. To wyjątkowy produkt oferowany m.in.  klientom Bankowości Prywatnej.

– Udogodnienia w zakresie oferty usług dla zamożnych klientów to jeden z zasadniczych filarów naszego biznesu. Obok niego stawiamy kwestię jakości i bezpieczeństwa. Poza zrównoważonym działaniem mającym na celu ochronę i pomnażanie majątku naszych klientów zależy nam również na dostarczeniu innych satysfakcjonujących ich usług – mówi Andrzej Zajko Dyrektor Centrum Bankowości Prywatnej.

Z karty PKO Infinite korzysta obecnie ponad 1500 klientów. Wraz z kartą klienci otrzymują bogaty zestaw usług dodatkowych m.in. grupowe ubezpieczenie podróżne w Polsce oraz za granicą z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia i Assistance do 30 mln zł. Ochrona NNW za granicą sięga kwoty 1 mln zł. Klienci są również chronieni na wypadek rezygnacji czy skrócenia wyjazdu, opóźnienia samolotu lub odwołania lotu. Dodatkowo, ubezpieczenie obejmuje ochronę bagażu, sprzętu sportowego, pokrywa koszty pomocy prawnej oraz szkód wyrządzonych w wynajętym samochodzie, jachcie lub houseboacie.