Karta zakupowa na paliwo dla klientów ING Lease

ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci, którzy od 12 października do 31 listopada 2015 r. złożą wniosek o leasing, otrzymają kartę zakupową o wartości 50 zł, 100 zł lub 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Z oferty ING Lease mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną decyzję kredytową na leasing, a umowę podpiszą najpóźniej do 31 grudnia 2015 r. Oferta dotyczy finansowania pojazdów osobowych i dostawczych (do 3,5 t) oraz motocykli.

ING Lease oferuje uproszczone procedury oraz minimum formalności, a decyzje kredytowe są podejmowane do 24 godzin od złożenia wniosku. Różnorodna oferta pozwala na sfinansowanie zarówno nowych, jak i używanych środków trwałych, maszyn i urządzeń, środków transportu, sprzętu biurowego, sprzętu medycznego, nieruchomości oraz wielu innych.

Z myślą o zabezpieczeniu przed ryzykiem prowadzenia działalności gospodarczej, ING Lease oferuje również atrakcyjne produkty objęte ochroną ubezpieczeniową – zarówno komunikacyjną, majątkową, jak i chroniącą przed nieprzewidzianymi i ryzykownymi sytuacjami. Dodatkowo, w ramach bezpłatnej usługi ING Likwidacja Szkód, spółka zapewnia kompleksową pomoc w procesie likwidacji szkód. Klienci mają również dostęp do Portalu Dokumentów – EBOK, który pozwala na bieżące monitorowanie istotnych informacji oraz korzystanie z elektronicznych faktur, co znacznie przyśpiesza obieg dokumentów.

Więcej informacji na temat oferty oraz regulamin dostępne na stronie internetowej:www.inglease.pl

źródło: ING Lease