„Konto czystych zysków” – leasing auta z premią 600 zł od Toyota Bank

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na sfinansowanie zakupu auta przy pomocy leasingu operacyjnego w Toyota Leasing oraz złoży Rachunek Firmowy w Toyota Bank, może uzyskać w ciągu roku nawet 600 zł premii oraz bezpłatne konto przez 24 miesiące.  

Toyota Leasing oraz Toyota Bank organizują wspólną akcję promocyjną dla firm, planujących zakup auta służbowego w leasingu. Każdy przedsiębiorca, który skorzysta z leasingu operacyjnego (nawet 103%) oraz jednocześnie założy Rachunek Firmowy w Toyota Bank, otrzyma premię w wysokości 50 zł miesięcznie. Po spełnieniu przez klienta prostych warunków promocji, bonus będzie wypłacany przez pierwsze 12 miesięcy trwania umowy leasingowej, co w skali całego roku daje aż 600 zł premii. Dodatkowo może także korzystać z bezpłatnego Rachunku Firmowego przez okres 24 miesięcy.

Promocja obowiązywać będzie w okresie 09.10.2015 – 31.01.2016.

W akcji mogą wziąć udział wszyscy przedsiębiorcy niebędący dotychczas klientami Toyota Leasing oraz na dzień przystąpienia do promocji, nie posiadają Rachunku Firmowego w Toyota Bank. Aby otrzymać premię, wystarczy wykonać w miesiącu minimum cztery płatności za pomocą dedykowanego rachunku (w tym co najmniej jeden przelew do ZUS lub US), a także utrzymać miesięczne saldo w wysokości 2000 zł.

Jesteśmy bankiem o głębokich korzeniach motoryzacyjnych i dostarczamy rozwiązania, które wspierają kierowców zarówno będących klientami indywidualnymi jak i firmowymi. Nasza najnowsza oferta leasingu z pokaźną premią do Rachunku Firmowego, to atrakcyjne połączenie finansowania auta służbowego z wygodną bankowością dla przedsiębiorców z sektora MSP – mówi Magdalena Lewandowska, Sales Manager w Toyota Bank Polska.

Rachunek Firmowy od Toyota Bank, to elastyczne rozwiązanie skierowane głównie dla małych i średnich firm. W jego ramach, bank oferuje 1000 bezpłatnych przelewów internetowych na miesiąc (w tym przelewy do ZUS i US), darmowe wyciągi z konta przez Internet oraz możliwość otrzymania bezpiecznych kart debetowych Quick Silver i kredytowych typu Charge Biznes Toyota. Dzięki przyznawanemu do konta limitowi kredytowemu, przedsiębiorcy mają dostęp do potrzebnej gotówki w dowolnym momencie. Posiadając Rachunek Firmowy, klienci mogą także korzystać z depozytów overnight oraz lokat tygodniowych, a nawet 12-miesięcznych.

Szczegóły promocji wraz z jej regulaminem dostępne na stronie: www.toyotabank.pl

 

źródło: Toyota Bank