KREDYT BIZNES LIDER W OFERCIE BANKU BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje kredyt firmowy bez prowizji przygotowawczej w wysokości do 250  tys. zł, decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 24 godziny, a finansowanie uruchamiane jest już w 48 godzin w całej kwocie na rachunku bieżącym.

Kredyt Biznes Lider może być przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, inwestycji lub okazji rynkowej wymagającej szybkiego działania. Kredyt dostępny jest bez prowizji przygotowawczej w wysokości do 250 tys. zł, z marżą już od 5 proc. (dotyczy kredytów powyżej 50 tys. zł). Decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 24 godziny, a finansowanie uruchamiane jest już w 48 godzin w całej kwocie na rachunku bieżącym.

– Konstruując produkty dla klientów biznesowych staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Wiemy, że dla większości z nich czas to pieniądz, stąd proponujemy rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać finansowanie na korzystnych warunkach, w szybki sposób i jednocześnie przy ich minimalnym zaangażowaniu. Liczymy, że nasz kredyt będzie wsparciem dla klientów w realizacji ich codziennej działalności – powiedział Marcin Grabiszewski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Biznesowych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Produkt charakteryzuje minimum formalności oraz długi okres finansowania bez zabezpieczeń – nawet do 84 miesięcy. Kredyt Biznes Lider dostępny jest dla klientów biznesowych prowadzących działalność z uproszczoną księgowością (KPiR, ryczałt, karta podatkowa) co najmniej 24 miesiące, a przedsiębiorcy wykonujący wolny zawód przez co najmniej 12 miesięcy.

źródło: Bank BGŻ BNP Paribas