Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego na podium

W sierpniowym zestawieniu kredytów gotówkowych propozycja Banku Pocztowego znalazła się wśród trzech najkorzystniejszych na rynku.

Po kredyt w wysokości 15 000 zł “na rękę” na 36 miesięcy, spłacany w równych ratach, rodzinie (2+1) z miesięcznymi dochodami netto w wysokości 4 380 zł (tj. 1,5-krotność przeciętnego wynagrodzenia netto) – warto wybrać się do Banku Pocztowego. Powyższe założenia, dotyczące osób nie będących dotychczas Klientami Banku, dotyczą rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych, przygotowanego we wrześniu przez redakcję TotalMoney.pl. Propozycja kredytowa Banku Pocztowego znalazła się wśród 3 najlepszych na rynku.

Wrzesień to dla większości z nas czas podwyższonych wydatków, m.in. w związku z powrotem dzieci do szkoły i koniecznością zakupu wyprawki. Rozwiązaniem może być tutaj kredyt gotówkowy, którego minimalna wysokość w Banku Pocztowym wynosi 500 zł – mówi Michał Moskalik, Zastępca Dyrektora Departamentu Bankowości Detalicznej w Banku Pocztowym.

Oferta kredytowa Banku Pocztowego pozwoli jednak zrealizować także większe wydatki. Podstawowe parametry kredytu gotówkowego to:

  • Kwota kredytu: od 500 zł do 150 000 zł
  • Okres kredytowania: od 6 do 120 miesięcy
  • Oprocentowania w skali roku: od 6,66%
  • Prowizja: od 5%

– Cieszy nas fakt, że łatwo dostępna w sieci własnej Banku, placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju, jak również przez internet oferta kredytów gotówkowych Banku Pocztowego zdobywa uznanie zarówno naszych Klientów, jak i ekspertów rynkowych – dodaje Michał Moskalik.

Pełna oferta produktów kredytowych Banku Pocztowego dostępna jest na stronie internetowej Banku www.pocztowy.pl. Na szybkie potrzeby warto rozważyć także Pożyczkę na Poczcie, czyli do 3 000 złotych na maksymalnie 12 miesięcy dostępne praktycznie „od ręki” na każdej Poczcie i w placówkach Banku Pocztowego.

 

źródło: Bank Pocztowy