Kredyt hipoteczny z niską marżą w ofercie Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas, chcąc uczcić niedawne sukcesy, którymi żyli fani światowego tenisa, przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę kredytu hipotecznego, z oprocentowaniem od 1,93% i marżą obniżoną o 0,1%. Minimalna kwota kredytu to 100 000 złotych. Z oferty można skorzystać składając wniosek do końca października i zawierając umowę do końca listopada.

– „We Are Tennis” – pod tym hasłem grupa BNP Paribas od lat wspiera tę dyscyplinę sportu, również w Polsce. Jest także partnerem niedawnego wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. Z okazji tego wydarzenia, dla fanów tenisa i wszystkich klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytu hipotecznego – mówi Marcin Grabiszewski, Dyrektor Biura Rozwoju Bankowości Hipotecznej w Banku BNP Paribas.

W ofercie Banku BNP Paribas marża została obniżona o 0,1%, a prowizja za udzielenie kredytu może wynieść nawet 0 zł. Kredyt hipoteczny jest atrakcyjnie oprocentowany według zmiennej stopy, która wynosi od 1.93% w skali roku (RRSO 2,50%). Kwota kredytu musi być równa co najmniej 100 000 zł, przy czym nawet 15% z niej można przeznaczyć na dowolny cel. Bank BNP Paribas oferuje bogaty pakiet ubezpieczeń w zróżnicowanych wariantach, umożliwia karencję w spłacie kredytu, łączenie celów kredytowania oraz refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość do 12 miesięcy wstecz.

Propozycja skierowana jest do klientów, którzy posiadają albo założą w Banku rachunek osobisty „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową. Konto musi być zasilane regularnymi wpłatami w wysokości 2 500 zł miesięcznie, w całym okresie kredytowania.

Obowiązkowym zabezpieczeniem kredytu jest ubezpieczenie nieruchomości. Nabywając je za pośrednictwem Banku, kredytobiorca uzyskuje dodatkową obniżkę marży o 0,1 punktu procentowego w okresie ubezpieczenia.

Kredyt hipoteczny jest dostępny również bez dodatkowych produktów lub usług finansowych, jednakże na innych warunkach cenowych. Decyzja o udzieleniu kredytu jest podejmowana przez Bank po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Aby skorzystać z oferty należy złożyć wniosek kredytowy do 31 października i podpisać umowę do 30 listopada 2020 r. Szczegóły oferty, w tym informacje o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania, dostępne są na stronie: https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-hipoteczny-z-niska-marza. Można na niej skorzystać także z kalkulatora kredytowego, zmówić rozmowę z doradcą oraz pobrać dokumenty dotyczące kredytu hipotecznego.