Kredyt Konsolidacyjny „Jedna Rata” w PlusBanku zwycięzcą majowego rankingu portalu eBroker.pl. To najlepsza, dostępna na rynku, oferta kredytowa dla osób zainteresowanych kompensacją swoich zobowiązań.

Oferta kredytowa w PlusBanku pokonała konkurencję przede wszystkim najniższymi kosztami obsługi dla osób posiadających dobrą historię kredytową w BIKu (ocena punktowa przynajmniej na poziomie 516 punktów). Dużym atutem banku jest także większa elastyczność wobec sytuacji finansowej i posiadanych zobowiązań Klientów.

Przenieś zwoje zobowiązania do PlusBanku a Twoja rata będzie lekka jak piórko !

Kredyt „Jedna Rata” jest propozycją dla kredytobiorców zainteresowanych połączeniem wielu rat kredytowych z różnymi terminami spłaty w jedną, dogodną ratę bez konieczności obowiązkowych ubezpieczeń. Jak podkreśla Agnieszka Kwiatkowska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Sprzedażą w PlusBank – w ramach przedmiotowej oferty, poza konsolidacją zobowiązań, Klient może otrzymać środki na dowolny cel konsumpcyjny do 100% sumy konsolidowanych zobowiązań, na tych samych atrakcyjnych warunkach. Tym bardziej, cieszy nas fakt, że oferta została doceniona przez analityków, posiadających szeroką wiedzę o produktach bankowych.

Wyróżniony w rankingu kredyt PlusBanku budzi również duże zainteresowanie Klientów ze względu na szereg istotnych korzyści m.in.:

  • elastyczny okres kredytowania – maksymalnie do 120 m-cy,
  • wysoką, dostępną kwotę kredytu – maksymalnie do 150 000 zł,
  • oraz wygodny system spłat z możliwością ustanowienia automatycznej dyspozycji z Konta.

Warto dodać, że bank akceptuje dochody pochodzące z różnych źródeł (w tym umów cywilnoprawnych – umowy zlecenia czy o dzieło).

Podziel się: