Leasing drobnego sprzętu w ING

ING Bank Śląski wprowadził ofertę mikro-leasingu dla przedsiębiorców, już od 1 000 zł. Oferta została przygotowana wspólnie ze startupem LeaseLink.

Nowa oferta obejmuje leasing na drobny sprzęt taki jak: smartfony, sprzęt fotograficzny czy komputery ale także wyposażenie biurowe, meble, czy sprzęt gastronomiczny.

Proces wnioskowania o leasing odbywa się całkowicie on-line. Wystarczy, że klient wybierze sprzęt i wejdzie we wniosek ze strony www.ingbank.pl. Wniosek dostępny jest na stronie LeaseLink. Klient nie musi przedstawiać dokumentów finansowych. Decyzja i umowa leasingowa są dostępne on-line w 10 minut. Klient podpisuje umowę dostarczoną przez kuriera następnego dnia, bez pośrednictwa banku.

Z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy, bez względu na okres prowadzenia działalności – także te, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Dostępna kwota leasingu w tej ofercie wynosi od 1 000 zł do 19 999 zł netto.

Firmy, które skorzystają z oferty LeaseLink za pośrednictwem ING otrzymają rabat w wysokości 20% na całkowitym koszcie leasingu.

Oferta jest dostępna na stronie www.ingbank.pl