Liberty Ubezpieczenia Najlepszym Pracodawcą 2015

Liberty Ubezpieczenia otrzymała tytuł Najlepszy Pracodawca 2015 w kategorii dużych przedsiębiorstw. Firma, zatrudniając ponad 500 osób, została nagrodzona w programie już po raz piąty.

„Firma to przede wszystkim ludzie. To oni stanowią o sukcesie biznesowym przedsiębiorstwa, wnosząc pomysły na jego rozwój oraz dbając o skuteczną realizację planów. Dlatego w Liberty przykładamy szczególną uwagę do tworzenia przyjaznego środowiska pracy, którego filarami są dobre warunki zatrudnienia, wzajemny szacunek, szczera komunikacja oraz przyjazna atmosfera. Przekłada się to nie tylko na motywację i zaangażowanie pracowników, ale przede wszystkim na ponadprzeciętne wyniki biznesowe, dzięki którym od wielu lat pozostajemy jednym z liderów wzrostu na rynku ubezpieczeń” – podsumował Marcin Warszewski, Dyrektor Generalny Liberty Ubezpieczenia.

Nagroda to efekt naszej wieloletniej pracy i przemyślanego podejścia do budowania angażującego miejsca pracy. Włączamy w ten proces zarówno zarząd, kierowników, jak i pracowników. Wysoki poziom zaangażowania, za który zostaliśmy docenieni  budujemy już od momentu rekrutacji, zatrudniając tylko zmotywowane osoby, które chcą aktywnie rozwijać z nami wyjątkową firmę i wspólnie pracować na jej sukces. Tworzymy takie środowisko pracy, które sprzyja realizacji tych aspiracji” – Agnieszka Mikuszewska, Dyrektor Personalna Liberty Ubezpieczenia.

Laureaci rankingu Najlepszy Pracodawca wyłaniani są na podstawie badania zaangażowania przeprowadzanego wśród pracowników danej organizacji. Do grona laureatów trafiają firmy, które osiągnęły m.in. wysoki wskaźnik zaangażowania, który jest mierzony poprzez stopień identyfikacji pracownika z firmą i zapał do realizacji celów w odniesieniu do całego przedsiębiorstwa. Badanie zostało przeprowadzone w Polsce po raz 10. przez firmę doradczą Aon – organizatora Programu Najlepsi Pracodawcy.

źródło: Liberty Ubezpieczenia