„Lokata 3 razy lepsza” – nowość w eurobanku

Gwarantowane oprocentowanie stałe w wysokości 3% w skali roku przez pierwsze 3 miesiące, odsetki płatne z góry oraz atrakcyjna premia po odnowieniu lokaty – to nowa propozycja eurobanku dla osób zainteresowanych atrakcyjnymi formami oszczędzania. „Lokata 3 razy lepsza” dostępna jest tylko do 30 kwietnia 2016 roku.

W ramach promocji obowiązującej od 1 lutego do 30 kwietnia 2016 r. osoby zainteresowane atrakcyjnymi  formami oszczędzania mogą ulokować od 200 zł do 30 000 zł na „Lokacie 3 razy lepszej” eurobanku, która gwarantuje oprocentowanie stałe w wysokości 3% w skali roku w pierwszym 3-miesięcznym okresie jej trwania. Dodatkowo bank oferuje odsetki płatne z góry (już w dniu założenia lokaty trafią one na konto klienta i będą do jego dyspozycji), a w przypadku odnowienia lokaty na kolejny okres również premię stanowiącą równowartość odsetek naliczonych w wysokości 1% od kapitału początkowego lokaty. W sumie odsetki otrzymane za pierwszy okres trwania „Lokaty 3 razy lepszej” wraz z premią mogą dać zysk taki jak na 3-miesięcznej lokacie z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Aby trzy razy lepiej zarabiać na swoich oszczędnościach, wystarczy założyć konto w pakiecie Classic, Active lub Prestige, a następnie złożyć dyspozycję otwarcia „Lokaty 3 razy lepszej” w dowolnej placówce eurobanku, w serwisie eurobank online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej eurobanku. Dla uzyskania premii po odnowieniu lokaty na kolejne 3 miesiące, należy w pierwszym  okresie jej trwania przynajmniej raz otrzymać wynagrodzenie lub inny dochód (z tytułu umów cywilnoprawnych lub świadczenia emerytalno- rentowego) w wysokości minimum 500 złotych na konto, z którym powiązana jest lokata. Oprocentowanie odnowionej lokaty wyniesie tyle, ile na 3-miesięcznej lokacie „Odsetki płatne z góry”.

 „Lokata 3 razy lepsza” skierowana jest do osób, które przez 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie były posiadaczem konta w eurobanku.

_______________

Klient może otworzyć jedną Lokatę w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy konta, ale nie później niż w ostatnim dniu trwania promocji. Gwarancja 3% dotyczy Lokaty, która nie zostanie zerwana przed terminem jej zakończenia.

Szczegóły oferty, aktualne oprocentowanie depozytów, opłaty i prowizje oraz Regulamin Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. znajdują się  na www.eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A.

źródło: eurobank