mBank głośno gra na 28. Finale WOŚP!

Tegoroczny 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie już trzecim, którego strategicznym partnerem jest mBank.

Z tej okazji bank wydał kolekcjonerską kartę płatniczą zaprojektowaną rzez Jurka Owsiaka. Przygotował też akcję „100 za 100” oraz przekazał dzieła sztuki z własnej kolekcji na charytatywną aukcję. Podobnie jak w poprzednich latach, klienci mogą łatwo wpłacać na Orkiestrę, klikając w aplikacji mobilnej banku pulsujące serce. Jak do tej pory skorzystano z tej opcji niemal 400 tys. razy!

Z okazji 28. Finału WOŚP mBank ponownie wydał kolekcjonerską kartę płatniczą Mastercard. Jej wizerunek zaprojektował Jurek Owsiak. Grafika nawiązuje do motywu tegorocznego finału, którym jest kolorowy żagiel. Jak dotąd klienci zamówili ok. 16 tys. takich kart! Wciąż jest ona dostępna na mBank.pl/WOŚP.
mbank_plansza2.jpg
Od świąt trwa też znana z poprzedniego finału akcja „100 za 100”, w ramach której bank mobilizuje swoich klientów do wpłat jeszcze przed finałem. Zgodnie z jej zasadami, za każdy dzień, w którym na konto WOŚP wpłynie 100 wpłat od klientów, mBank dołoży 100 tysięcy złotych. I tak każdego dnia, aż do finału. Tylko w ramach tej akcji bank może przekazać WOŚP nawet 2 miliony złotych!
W trakcie 28. Finału odbędzie się też licytacja 70 dzieł sztuki z kolekcji mBanku. Wśród nich tej najcenniejszej – pracy Juliana Fałata „Wyjazd na polowanie”. Aukcja charytatywna odbędzie się 12 stycznia w domu aukcyjnym DESA Unicum.
To nie koniec niespodzianek. W strefie mBanku na placu Bankowym w Warszawie każdy będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem. To możliwe dzięki nowoczesnej, wykorzystanej po raz pierwszy w Polsce, technologii opartej na tzw. augmented reality, czyli rozszerzonej rzeczywistości. Zdjęcie będzie można wydrukować na pamiątkę i pobrać w wersji elektronicznej.
mbank_plansza3.jpg
Dodatkowo, 1 stycznia br. wystartowała akcja „W rytmie WOŚP” dla nowych klientów korporacyjnych mBanku. Przedsiębiorstwa z pełną księgowością, które do 28 lutego założą konto, również mogą wspierać Orkiestrę. Za każdy nowy rachunek mBank przez pół roku będzie przekazywał na konto Fundacji równowartość opłat za jego prowadzenie.